Liepājas pludmalē klaiņo bruņurupuči

Bez saimnieka Liepājā palikuši vismaz divi bruņurupuči, no kuriem viens dzīvnieks atrodas pilsētas glābšanas stacijā un meklē saimniekus, informē Liepājas pašvaldības policija. Savukārt otrs nonācis kādas ģimenes mājās, kamēr nav atradies tā saimnieks.

Ar atrasto bruņurupuci vecās slimnīcas tuvumā trešdien, 5.augustā spēlējušies bērni, informē laikraksts "Kurzemes Vārds". Liepājnieks Ģirts Treimanis braucis garām ar velosipēdu un pamanījis, ka bērni to zālītē baksta un teikuši, ka tas neesot viņu. Vīrietis zvanījis dzīvnieku patversmei "Lauvas sirds" un pašvaldības Vides daļai, bet nav saņēmis padomu, kā tālāk rīkoties, tāpēc nolēmis vest dzīvnieku mājās, likt ziņojumus sociālajos tīklos un meklēt saimnieku. Sākumā bruņurupucis bijis bailīgs un satraukts, taču pēc brīža kļuvis ziņkārīgs un bailes mazinājušās.

Par otru bruņurupuci rūpes uzņēmušies Liepājas pludmales glābēji, kuri sociālajā tīklā "Twitter" sākuši atrastajam dzīvnieciņam meklēt saimniekus. Liepājas pludmalē laikapstākļi šobrīd dzīvnieka veselību neapdraud, taču ilgstoši viņš tur nevar uzturēties. Pagaidām nav noskaidrots, kas ir abu bruņurupuči saimnieki un kā dienvidzemju radības nokļuvušas pludmalē.

Ziņots, ka Kolkā kādā dzīvoklī turēts no meža pārvests lūsēns, kurš 6.augustā nogādāts Rīgas zooloģiskajā dārzā.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti
Vide un dzīvnieki
Dzīve & Stils
Jaunākie
Interesanti