Ķepa uz sirds

Ķepa uz sirds I

Ķepa uz sirds

Ķepa uz sirds III

Ķepa uz sirds II

Kinologa padomi: Ja suns neklausa, vispirms jāpanāk labs kontakts

Pēc iepriekšējā suņa nāves Anna izlēma iegādāties tādas pašas šķirnes suņuku. Tā kā iepriekšējais mīlulis bija mierīgas dabas, sieviete cerēja, ka arī ar kucēnu Raitu problēmu nebūs, tomēr izrādījās, ka abu suņu raksturi ir ļoti atšķirīgi.

Sākotnēji, kad Anna suņuku veda uz suņiem paredzēto skolu, problēmu nebija, tomēr, kad nodarbības tika pārtrauktas, kucēnam sāka parādīties nelāgi ieradumi. Raits regulāri uzrok pagalmu un sagrauž visu, kas gadās ceļā.

Suns tika paņemts ne tikai, lai kļūtu par ģimenes mīluli, bet arī, lai apsargātu teritoriju. To, pēc sievietes domām, viņš nebūt nedara.

Lai palīdzētu risināt Raita uzvedības problēmas, talkā nāk kinoloģe Jūlija Bogomolova. Pirmais ieteikums - mainīt suņa ēšanas paradumus un barību. Svarīgākais, kas jāatceras barojot savu suni - maltītēm jābūt sabalansētām.

Savukārt Raita vēlmi uzrakt pagalmu un ķert pašam savu asti kinoloģe skaidro ar suņa nepietiekamu noslogotību.

Lai atradinātu suni no nevēlamajām darbībām, saimniekam vispirms jānodibina labs kontakts ar savu mīluli un jākļūst par līderi, kuru suns respektē.

Tā kā Raits ir ļoti gudrs un aktīvs suns, kinoloģe iesaka turpināt apmācību suņu skolā, kas ļaus viņam attīstīt gan savas prāta spējas, gan iemācīs izpildīt sava saimnieka dotās pavēles.

Kinoloģe uzskata, ja suņuks regulāri tiks nodarbināts un skolots, visas uzvedības problēmas ar laiku pagaisīs.

 

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti
Vide un dzīvnieki
Dzīve & Stils
Jaunākie
Interesanti