Ķemeru nacionālajā parkā notiks Sikspārņu nakts

Izglītojošā Sikspārņu nakts norisināsies 5.jūlijā Ķemeru nacionālā parka (ĶNP) dabas izglītības centrā "Meža māja", informēja Dabas aizsardzības pārvalde (DAP). Bezmaksas pasākums paredzēts gan pieaugušajiem, gan bērniem, kuriem ir interese par sikspārņiem.

Sikspārņu naktī, kas norisināsies sestdien, 5.jūlijā, ikvienam interesentam ir iespēja noklausīties Latvijas vadošo sikspārņu pētnieku lekcijas par sikspārņu izplatību Latvijā un citur pasaulē, to daudzveidību un dzīvesveidu, paradumiem.

Sikspārņu nakts centrālais notikums ir sikspārņu vērošanas ekskursija Ķemeru pilsētas parkā, kas sāksies pēc saulrieta.

Ekskursijas laikā ekspertu vadībā pasākuma dalībniekiem būs iespēja ar ultraskaņas detektora palīdzību sadzirdēt vairāku ĶNP mītošu sikspārņu sugu pārstāvjus.

Pasākuma laikā darbosies radošās darbnīcas un izziņas uzdevumu trasīte, kur Sikspārņu nakts dalībnieki varēs izpaust savu radošo garu.

5.jūlijā plkst. 20 būs lekcija par sikspārņiem un varēs noskatīties filmu "Sikspārņu dienasgrāmata. Zelta zemes nakts bērni". Savukārt plkst. 21:30 notiks Leļļu teātra izrāde "Sikspārņu dzīves ainiņas".

Pēc saulrieta, ap plkst. 22 sāksies sikspārņu vērošanas ekskursija Ķemeru parkā.

Apmeklētājiem ieteicams vilkt ērtu, laika apstākļiem atbilstošu apģērbu un apavus, noderēs arī kabatas lukturītis. Vajadzētu padomāt arī par kādu līdzekli odu atbaidīšanai.

DAP atgādina, ka pēc pasākuma beigām sabiedriskais transports no Ķemeriem vairs nekursē.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Vide un dzīvnieki
Dzīve & Stils
Jaunākie
Interesanti