Ķemeru degradēto teritoriju sakārtošanā paredz ieguldīt 14,5 miljonus eiro

Ķemeros vēsturiskās sanatorijas vietā plāno atvērt pieczvaigžņu viesnīcu. Pavisam nesen iepriekšējais sanatorijas īpašnieks nespēja pabeigt tās rekonstrukciju un nācās pieteikt maksātnespēju. Šoreiz starp jaunajiem īpašniekiem un Jūrmalas domi ir parakstīts protokols, kas paredz, ka viesnīcai jāver savas durvis jau 2019. gadā.

Arī Jūrmalas dome ir paredzējusi tērēt savus budžeta un Eiropas struktūrfondu līdzekļus, lai labiekārtotu Ķemeru teritoriju. Jūrmalas domes vēlas veicināt kūrorta nozares atdzimšanu un ekotūrisma attīstību, stāsta Jūrmalas domes Attīstības pārvaldes vadītājs Edgars Stobovs:

"Četrpadsmit ar pusi miljonus eiro struktūrfondu līdzekļi ir paredzēti tieši degradēto teritoriju programmas sakārtošanai, kas sevī iekļauj Ķemeru parka teritorijas rekonstrukciju, ceļu infrastruktūras uzlabošana, Ķemeru ūdens torņa atjaunošana, izveidojot informācijas centru, kā arī izveidot interaktīvu dabas un tūrisma informācijas centru. Protams, ir paredzēts arī Jūrmalas domes līdzfinansējums. Kādi trīs četri miljoni noteikti būs līdzfinansējuma daļa. Ir izsludināts parka teritorijas rekonstrukcijas projekta izstrādes konkurss. Viņš ir noslēdzies. Ir saņemti piedāvājumi. Tuvāko nedēļu laikā mēs paredzam noslēgt līgumu par projektēšanas darbiem. Projektēšana ir paredzēta līdz 2017. gada vidum. Tad nākamā gada rudenī jau mēs varētu runāt par konkrētu darbu uzsākšanu."

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti