Rīta Panorāma

Rīta Panorāma

Rīta Panorāma

Rīta Panorāma

Kaķis Polijā sešus gadus dzīvo kokā

Kaķis Polijā sešus gadus dzīvo kokā

Kāds kaķis Polijā savas īstās mājas atradis.. kokā.  Kad tas vēl bija kaķēns, kāda suņa izbiedēts, viņš uzskrēja kokā. Kopš tā brīža pagājuši jau seši gadi un kaķis no ozola tā arī nav nokāpis.

Parasti šādu skatu var novērot, kad kaķis kokā uzbiedēts, bet baidās nokāpt. Taču šis ir izņēmums. Dzīvnieks šādu dzīvi kokā izvēlējies apzināti. Stāsts sākās, kad viņš vēl bija mazs kaķēns, ko izbiedēja suns. Pēc tam ugunsdzēsēji vairākkārt centušies to no koka nocelt lejā, bet tas atteicies. Par barību, dzīvojot kokā, viņam jāuztraucas nav. Vietējie iedzīvotāji regulāri piegādā našķus – un tas redzams arī kaķa apjomīgajās aprisēs.

Kad viņam apnīk kāpelēt pa kokiem, tas paguļ koka dobumā. Visticamāk, tieši pateicoties ērtajam dobumam, kas kalpo kā laba vieta, kur patverties no lietus un aukstuma, kaķis palicis uz dzīvi kokā. Kaķa vārds nav zināms, bet vietējie to iesaukuši vienkārši par "kaķi no Bartošices", kas ir pilsēta, kurā viņš dzīvo. Vietējie iedzīvotāji jau ir tik ļoti pieraduši, ka kaķis nekad no koka nenokāpj un domā, ka tas arī tur dzīvos līdz mūža galam.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti
Vide un dzīvnieki
Dzīve & Stils
Jaunākie
Interesanti