Kaķenīte Trīne pārņēmusi Brendas paradumus

Kaķi tiek uzskatīti par mistiskiem dzīvniekiem. Šis priekštats cilvēkiem radies 10 000 kopdzīves gadu laikā. Ja kaķis drudžaini mēģina izkļūt no mājas, tad gaidāma nelaime, jo viņi spējot redzēt nākotni.

Praktiskāk noskaņoti cilvēki tic, ka ruds kaķis atnesīs bagātību. Fenšui mācības sekotāji uzskata, ka kaķis ir ci enerģijas dzīvais akumulators. Katrai civilizācijai, katrai mācībai ir kaut kas sakāms par kaķi.

Danvija no tā visa bija patālu - neaizrāvās ne ar misticismu, ne fenšui, bet notikušais ar viņas jauno kaķi bija milzīgs pārsteigums.

Danvijai aizvadītā gada beigas bija ļoti drūmas. 17 gadu vecumā pēc smagas slimības mira viņas mīļotais kaķis Brenda. Lai gan otra kaķenīte pēc Brendas nāves ļoti skuma un nepārtraukti meklēja Brendu, Danvija pieņemt jaunu kaķi nebija gatava.

Ārkārtas situācija atnāca daudz ātrāk nekā tika gaidīts. Meitu bija saraudinājis stāsts par mašīnas notriektu, asins peļķē uz ielas atrastu mazu, smalku kaķenīti, kurai tika lūgta sabiedrības palīdzība. Šaubu, ka viņai ir jāpalīdz, nebija nekādu, bija pat tāda kā liktenīga priekšnojauta.

Trīnes glābšanā iesaistījās daudz cilvēku - vieni ziedoja naudu operācijai, citi meklēja ārstus. Trīne pamazām atlaba un tad sākās dīvainākais - viņa sāka uzvesties tieši tāpat kā mirusī Brenda.

Ja Trīnes atdarināto Brendas iemīļoto ķepas pielikšanu vāzei varēja izskaidrot ar kaķa silueta atspulgu vai tās pašas guļvietas izvēli ar āderu krustpunktiem vai kādām citām tikai kaķiem saprotamām lietām, tad bija lietas, kuras tā izskaidrot nevarēja. 99,9% kaķu nepatīk ūdens. Trīne bija retais izņēmums. Viņa sauso barību speciāli meta ūdens traukā un tad zvejoja to ārā. Tieši tāpt to bija darījusi Brenda.

Trīne tāpat kā Brenda labprāt dzēra no krāna, nevis sava ūdens trauciņa, tāpat gāja, gulēja, spēlējās…

Trīnei īpašā dienā pie viņas ciemos ierodas krustmāte – ielas kaķu glābēja Ieva Jūrmalniece. Tieši viņa organizēja Trīnes glābšanu un atrada viņai jaunās mājas pie Danvijas. Atceroties Trīnes glābšanu abām atkal acīs sariešas asaras. Un šobrīd redzot, cik labi viss atrisinājies, ir patiess prieks.

Izskatās, ka arī Trīne visu saprot un jūtas pateicīga.

Lai gan daudziem cilvēkiem pēc mīluļa zaudēšanas ir grūti pieņemt citu dzīvnieku. Danvija tomēr aicina to darīt.

Saistītie raksti
0 komentāri
Pievienot komentāru
Komentēt vari ar kādu no saviem sociālajiem profiliem
Vide un dzīvnieki
Dzīve & Stils
Jaunākie
Populārākie
Interesanti