Kaķenes dzīvnieku patversmē cīnās par mūziķa Artūra Duboka uzmanību

Mūziķis Artūrs Duboks dodas uz dzīvnieku patversmi kopā ar LTV raidījumu "Ķepa uz sirds", lai palīdzētu kādam kaķim atrast jaunus saimniekus.

Artūrs  Duboks ir 1991.gadā dibinātās grupas „A-Eiropa” līderis un solists. Laika gaitā mainījies gan grupas sastāvs, bet par popularitātes trūkumu mūziķis nekad nav varējis sūdzēties. Pirmajam lielajam hītam „Hei, mazā” sekoja nākamie  „Tuvumā tālumā”, „Meitenes Rīgā” un daudzi citi. Lielu sabiedrības cieņu ieguva arī viņa cilvēciskās īpašības. Karjera šovbiznesā viņam netraucēja vienatnē izaudzināt divus mazus bērnus. Savās mājās viņš šobrīd rūpējas ne tikai par meitu, bet arī par suni un kaķi.

Brīvdienu rītus mūziķis vienmēr cenšas veltīt savai meitai Mišelai un abiem mājas mīluļiem kaķim Marko un sunim Destijai. Dziedātājs gan atzīst, ka laika rāmajām sestdienas pastaigām neatliek pārāk daudz. Mūziķim ir daudz jaunu radošu ideju un aktīva koncertdzīve.

Pēc pastaigas ar saviem mīluļiem kopā ar Latvijas Televīzijas raidījumu "Ķepa uz sirds" Artūrs devās uz dzīvnieku patversmi, lai palīdzētu atrast saimnieku un ģimeni vienam no tās iemītniekiem.

Artūrs arī pats savus mājas mīluļus savulaik ir uzņēmis ģimenē – suns pieklīdis, bet kaķis Marko paņemts no patversmes.

Dziedātājs tic satikšanās brīnumam tieši ar savu mīluli, arī viņš reiz ir gribējis no patversmes mājās paņemt vēl vienu kaķi.

Artūram dzīvē radusies pārliecība, ka dzīvniekiem var vairāk uzticēties nekā cilvēkiem. Šoreiz abi ar meitu viņi nolēmuši palīdzēt meklēt mājas kādam īpašam kaķim.

Artūrs ar Mišelu atzīst, ka šādos brīžos grūti izvēlēties, kuram no patversmes dzīvniekiem palīdzēt. Taču viņš vēl nenojauš, ka dzīvnieks šoreiz izvēlēsies viņu. Artūrs vēl nezin, ka nupat ir saticis īstu kaķu dāmu – rudo kaķeni Rikiju, kura par savu simpātiju ir gatava cīnīties neatlaidīgi ar zobiem un nagiem vārda vistiešākajā nozīmē. Katra turpmākā Artūra kustība tiek novērota ar aizdomām un atklātu greizsirdību.

Kad Artūrs dodas uz telpas pretējo pusi pie lepnās kaķenes Kleopatras, Rikija nemaz nedomā atdot savas pozīcijas un seko savam izredzētajam, bet izrādās - arī Kleopatra ir nolēmusi pretendēt uz Artūra sirdi. Dziedātājs nespēj atcerēties, vai dzīvē kādreiz par viņa uzmanību vienlaicīgi ir cīnījušās vairākas dāmas.

Taču šeit – kaķu rezidencē - nevar nepamanīt atklāto sacensību par Artūra simpātijām, cerībā izvilkt laimīgo lozi. Kamēr Artūrs vēl kavējas pie Kleopatras, Rikija pagājusi nedaudz tālāk un pacietīgi gaida, kad atkal pienāks viņas kārta, taču Artūrs dodas tālāk pie citiem kaķiem. Bet Rikija pat nepieļauj domu atkāpties konkurentu priekšā, līdz beidzot Artūrs padodas rudās kaķenes valdzinājumam.

Taču patiesie sirdsēsti kaķenei, kura ir pieradusi būt vienīgā un neaizstājamā, sākas brīdī, kad viņa saprot, ka Artūrs negrasās būt par viņas saimnieku, bet gan piedāvā citiem ņemt savā ģimenē rudo Rikiju.

Rikija nespēj saprast un piedot to, ka Artūrs šobrīd diemžēl nav gatavs ņemt mājās vēl vienu dzīvnieku, tādēļ nupat uzplaukušās jūtas tiek nogrieztas kā ar nazi. Artūram nav ne mazāko cerību, ka rudā kaķene piedalīsies viņa izsludinātajā konkursā, tādēļ dziedātājam nekas cits neatliek kā atgriezties pie Kleopatras.

Artūrs atstāj kaķu istabu ar pārliecību, ka saimnieks, kurš pieņems savās mājās rudo kaķeni Rikiju, iegūs sevi cienošu un līdz galam uzticamu mīluli un sabiedroto.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Vide un dzīvnieki
Dzīve & Stils
Jaunākie
Interesanti