Ķepa uz sirds

Kādas ir nāvējošas briesmas, kas apdraud nesterilizētus suņus?

Ķepa uz sirds

Kā iemācīt kucēnam nokārtoties ārā?

Kā par dziedātājas Aijas Vītoliņas uzmanību cīnās viņas šinšila un kaķis?

Kā par dziedātājas Aijas Vītoliņas uzmanību cīnās viņas šinšila un kaķis

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 3 gadiem.

Dziedātājai Aijai Vītoliņai mājās ir divi mīluļi – šinšila Molča un nebēdnīgais kaķu puika Pičels, kas abi cīnās par saimnieces uzmanību. Turklāt šobrīd tiek plānots ģimenes pieaugums – vēl viens kaķis.

Vēl pirms astoņiem gadiem Aijai bija divas šinšilas un austrumu šķirnes kaķis Ronis. Kas pa šiem gadiem ir mainījies? Pilnīgi viss! Tagad Aijai ir viena šinšila un viens kaķis Pičels. Otrs  kaķis Ronis pēc 12 kopā nodzīvotiem gadiem maijā – hokeja čempionāta laikā – aizdevās pa varavīksnes taciņu.

Bet, lai cik skarbi izklausītos, mājās bija kāds, kuram sēru vietā sanāca prieks. Otrs kaķis Pičels, ar kuru Ronis dzīvoja kopā vairākus gadus, nu kļuvis par vienīgo lutekli un par jauno statusu bija sajūsmā.

"Nežēlīgi skan, viņš kļuva priecīgāks un atvērtāks. Viņš ir kaut kā ieguvis otro jaunību, elpu un tagad nāk, mīļojas, ir tāds... Var saprast, ka bišķiņ mazliet varbūt tur bija kaut kāds slēptais konflikts," sacīja Aija.

Pičels ir ļoti komunikabls kaķis – bet ar saviem principiem. Un tie pavisam noteikti ir akmenī cirsti. Arī nekādas bučošanās kameru priekšā nebūs – nemaz negaidiet.

"Viņam ir divas dabas, ka viņš tā kā grib, lai viņu mīļo un aiztiek, bet tad uzreiz tā kā ne - tikai ar actiņām un neaiztiec mani. Viņš ir tāds ļoti neatkarīgs, un viņam gribas tā, kā viņam gribas. Viņam nepatīk, ka tu viņu tur ilgi turi un mēģini viņu tur mīļot un murcīt," stāstīja kaķa saimniece.

Un vēl viena džentelmeņa nianse – izsmalcinātie dzeršanas paradumi. "Viņš dzer tikai krāna ūdeni. Viņam vajag tekošu ūdeni, viņš citreiz arī no poda dzer.

Viņš bija iemācījis Ronim, otram kaķim, dzert arī no poda, jo līdz tam Ronis bija ļoti tāds smalks kaķis un tāds ar manierēm," teica Aija.

Kaķa nedarbu saraksts ir visai garš – saplēsti trauki, saspaidīti datora taustiņi un mēģinājumi nomedīt šinšilu Molču.

Bet, ja Pičelim mīļoties nepatīk, tad šinšila gan neiebilst pret mazām mīlestības izpausmēm. Izņemot naktis – tad gan netraucēt. Molčai jāpārkārto būris.

"Viņa skrien pa to būri, un tad no rīta viss ārā, visi tie pakaiši un ēdiens. Es nezinu, kāpēc bļoda vienmēr ir izmesta ārā un māja ir otrādāk. Es tiešām nezinu, ko viņa dara pa nakti, kas tur notiek," klāstīja Molčas un Pičeļa saimniece.

Varbūt tādēļ Pičelim mazā radība neiet pie sirds? Konkurents nedarbos? "Ja viņš tiktu klāt, tai šinšillai diezgan vāji klātos (..)," sprieda Aija.

Aija pavisam noteikti ir kaķu cilvēks. Un, šķiet, ka ilgi Pičels nebūs vienīgais kaķis šajā mājā. Patiesībā jau šobrīd tiek plānots ģimenes pieaugums – vēl viens kaķis.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti