Iedzīvotāji taromātos līdz šim ziedojuši 3855 eiro

Pirmajā ziedošanas iniciatīvas "Ziedo savu depozītu" nedēļā Latvijas iedzīvotāji taromātos ziedojuši 38554 depozīta iepakojuma vienības jeb 3855,4 eiro. 1743 eiro novirzīti Ukrainas bēgļu bērnu atbalstam, dzīvnieku patversmēm ziedoti 1315 eiro, bet trūcīgiem senioriem – 760 eiro, vēstīja SIA ''Depozīta Iepakojuma operators''.

Uzņēmuma mērķis līdz gada beigām ir savākt labdarībai vismaz 30 tūkstošus eiro – 10 tūkstošus eiro katram ziedošanas virzienam. Tādēļ SIA ''Depozīta Iepakojuma operators'' mudina iedzīvotājus vēl šogad nodot mājās uzkrātos un arī svētku laikā izlietotos depozīta iepakojumus, un, ņemot vērā savas finansiālās iespējas, ziedot daļu depozīta maksas labdarībai.

"Pirmās ziedošanas nedēļas rezultāti ir pozitīvi, un varam novērot, ka iedzīvotāji ir ieinteresēti izmēģināt jauno ziedošanas iespēju – pieejamie dati liecina, ka depozīta maksas novirzīšana labdarībai ir izmēģināta visos Latvijas taromātos. 

Vēlamies līdz gada noslēgumam sasniegt apaļu ciparu – 300 000 noziedotu depozīta iepakojumu jeb 30 000 eiro, lai pirmie saziedotie līdzekļi pie senioriem, Ukrainas bēgļu bērniem un dzīvnieku patversmēm nonāktu jau 2023. gada sākumā.

Savukārt, ja katrs iedzīvotājs decembrī ziedos depozīta maksu par katru desmito nodoto iepakojumu, kopā mēs varētu saziedot daudz vairāk, piemēram, 300 000 eiro tiem, kam šie līdzekļi ir ļoti nepieciešami," komentēja uzņēmuma valdes priekšsēdētājs Miks Stūrītis.

KONTEKSTS

8. decembra lietotāji var ziedot savu depozīta maksu par nodotajiem iepakojumiem taromātu tīklā visā Latvijā. Ziedošanas process ir ātrs un vienkāršs – kad visi tukšie depozīta iepakojumi ir nodoti, lietotājam jāspiež uz ekrānā redzamās pogas "Ziedot" un jāizvēlas viens no trim labdarības virzieniem, kuram viņš vēlas novirzīt depozīta maksu. Sesijas noslēgumā nepieciešams apstiprināt veikto izvēli, nospiežot pogu "Ziedot!". Pēc divkārtēja apstiprinājuma veikto ziedojumu nav iespējams atcelt.

Ziedošanas iniciatīva "Ziedo savu depozītu" izveidota sadarbībā ar labdarības organizāciju Ziedot.lv. Tās ietvaros iedzīvotāji var ziedot depozīta maksu trim dažādiem labdarības virzieniem – Ukrainas bēgļu bērniem Latvijā, trūcīgiem senioriem un dzīvnieku patversmēm visā Latvijā.

Saziedotie līdzekļi tiks novirzīti praktiskas palīdzības sniegšanai, piemēram, ziemas apģērbu un apavu iegādei, zāļu un pārtikas izvedumu segšanai, kā arī dzīvnieku barības iegādei.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti