FOTO un VIDEO: Ronis Puika svin 20. dzimšanas dienu

Publikas mīlulis, Rīgas zoodārza slavenība un dvēsele – ronis Puika ceturtdien, 29.martā, saņēma laša torti un aplausus. Zoodārzā svinēja Puikas 20 dzimšanas dienu.   

Zoodārzā dzīvnieks nonāca kā mazs un novārdzis ronēns, kuru atrada pludmalē. Pateicoties darbinieku pūlēm, viņam izdevās atveseļoties. Puika nu sasniedzis roņuvīru labākos gadus un ir kļuvis par zoodārza atraktīvāko iemītnieku.

Puiku uzskata par vienu no skolotākajiem pelēkajiem roņiem Eiropā. Jau 13 gadus, treneres mācīts un vadīts, ronis var izpildīt dažādas komandas. Ar treniņiem ir svarīgi panākt, lai darbinieki ronim varētu veikt veselības apskates un novērtēt viņa stāvokli.  

“Puikam patīk darboties,” saka zoodārza speciālists Māris Lielkalns.

Ronim patīk ne tikai apskates un triki, viņš arī spēlē futbolu, basketbolu, nes bumbu, dzied, dejo un nes bumbiņas no baseina, kas bijis noderīgi gadījumos, kad tur iekrīt  telefons, stāsta Lielkalns.

Puika bieži vien ļoti greizsirdīgs uz savu sievu Kristu, jo tā arī grib piedalīties un treniņu procesā darboties, bet viņš pats grib darīt visu, stāsta zoodārza pārstāvis.  

Apsveikuma kartītes un zīmējumus Puikam atsūtījuši vairāk nekā 220 bērnu. Pateicībā par sveicieniem jubilārs ķērās arī pie otiņas.

Roņa mākslas darbu saņēma Ventspils bērnudārza “Saulīte” audzēkņi.  

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti