Dzīvnieku patversmei Juglā izdodas turpināt darbību, pateicoties ziedotāju atbalstam

Dzīvnieku patversmes “Labās mājas” maijā uzsāktā kampaņa “Tagad tu saproti”, kas tika veidota, saskaroties ar ievērojamu ziedojumu apmēra samazināšanos pandēmijas ietekmē, ir sasniegusi savu mērķi. Izdevies piesaistīt līdzekļus, lai patversme varētu turpināt darbu, informēja kampaņas vadītāja Liene Šternberga. Patversmes vadītāja Astrīda Kārkliņa pauda cerību, ka, turpinoties ziedotāju aktivitātei, patversme vasarā varēs atsākt darbu ierastajā režīmā.

Līdz ar kampaņas “Tagad tu saproti” aktivitātēm, patversme sasniedza mēneša ienākumu mērķi. Patversmes vadītāja Kārkliņa norādīja, ka, ja sabiedrība būs tikpat aktīva arī jūnijā, vasaras periodā ‘“Labās mājas” varēs atsākt darbu ierastajā režīmā – nodrošināt suņu staidzināšanu, kā arī vairāk uzņemt jaunus pamestos dzīvniekus, ko nebija iespējams darīt ārkārtas situācijas laikā. Tāpat Kārkliņa izteica lielu pateicību visiem, kuri izprot patversmes vajadzības un var atļauties to finansiāli atbalstīt.

Pandēmija finansiāli ietekmējusi dzīvnieku patversmi “Labās mājas” - ziedojumi dzīvnieku uzturēšanai sarukuši par 40 procentiem. Lai arī turpmāk spētu nodrošināt kvalitatīvu patversmes iemītnieku aprūpi, maijā tika uzsākta ziedojumu kampaņa “Tagad tu saproti” ar mērķi informēt sabiedrību un piesaistīt finansiālos līdzekļus.

Kampaņas “Tagad tu saproti” izveidošanas iemesls ir ne tikai ziedojumu vākšana, bet arī nepieciešamība kliedēt mītus par patversmes izmaksu pozīcijām un ienākumu avotiem. Lai uzturētu patversmi “Labās mājas”, katru mēnesi ir nepieciešami vismaz 12 000 eiro, informēja Šternberga. Tikai nelielu daļu no šīs summas veido dzīvnieku barība un inventārs.

“Sabiedrībā pastāv uzskats, ka patversmes uztur pašvaldības vai bagāti uzņēmumi jeb patroni, tomēr tā nebūt nav. Lai gan patversmei 20 pastāvēšanas gadu laikā ir izveidojošās labas sadarbības ar atbalstītājiem, tie lielākoties nodrošina ēkas krīzes situācijas darbus. Dzīvnieku ikdienas uzturēšanas iespējas ir atkarīgas tieši no ziedotāju labvēlības,” skaidroja kampaņas vadītāja.

Atbalstīt patversmes darbu tiek aicināts ikviens, izvēloties sev ērtāko ziedošanas veidu, piemēram, izveidojot regulāro maksājumu internetbankā, veicot bankas pārskaitījumu vai izmantojot ziedot.lv platformas projektu “Palīdzība “Labajām mājām””.

KONTEKSTS:

Maijā dzīvnieku patversme „Labās mājas” Juglā sāka ziedojumu vākšanas kampaņu “Tagad tu saproti”, cerot piesaistīt vismaz 3500 eiro mēnesī, kas ļautu uzturēt patversmi.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Vide un dzīvnieki
Dzīve & Stils
Jaunākie
Interesanti