Dubaijā tuksneša vidū tapis tropiskais mežs

Tuksnešu iedzīvotāji mēdz sapņot par oāzēm, īpaši karstā un putekļainā vasarā. Tagad Dubaijā ir pieejami tropiskie meži, kur šajā laikā atveldzēties un iegrimt zaļā pasaulē.

Jaunatklātās tā sauktās zaļās planētās mērķis ir nodrošināt vietējiem iedzīvotājiem šeit neaizsniedzamā tropiskā meža brīnumus.

"Mēs paņēmām daļu tropiskā meža un ievietojām to tuksneša vidū. Šeit jūs varat redzēt augus, taureņus, reptiļus.

Dažādu veidu dzīvniekus no dažādiem tropiskajiem mežiem. Temperatūra šeit ir 27 grādi, bet mitrums 80%," teica "Green Planet" pārstāvis Kristofers Deiviss.

Kopumā šajā četru stāvu ēkā atrodas 3000 augu un 800 dzīvnieku. Biļetes kompleksa apmeklējumam maksā aptuveni 95 dirhēmus jeb 25 dolārus pieaugušajiem un 70 dirhēmus jeb 19 dolārus bērniem.

"Tas ir citādi. Īpaši pēc ilgas karstas putekļainas vasaras Dubaijā. Ir jauki atnākt uz šejieni, te ir zaļi un svaigi," sacīja "Green Planet" apmeklētāja Keita.

Viens no tematiskā parka mērķiem ir arī izglītošana. Jaunākie Arābu Emirātu iedzīvotāji šeit var iegūt nenovērtējamu pieredzi par dabu. Turklāt konstruktori arī padomājuši par ēkas energoefektivitāti, lai lieki netērētu dabas resursus.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Vide un dzīvnieki
Dzīve & Stils
Jaunākie
Interesanti