Dažviet talkošana turpināsies arī jaunnedēļ

Dažviet talkošana turpinās arī šodien, svētdien, 17.maijā, un turpināsies arī jaunnedēļ, Latvijas Radio pastāstīja Lielās talkas rīkotāja Vita Jaunzeme, aicinot nesatraukties, ja atkritumu maisi vēl nav aizvesti.

Vita Jaunzeme par Lielo talkuMāra Rozenberga

“Beidzot varu atzīties, ka līdz galam neticēju, ka šī talka vispār tiks atļauta un notiks. Manuprāt, lielākais sasniegums ir tas, ka vispār viss notika! Arī es kārtīgi patalkoju un piedzīvoju, ka bija saule, lietus, saule, lietus... Bet nekāda vaina! Pēc ziņām, ko saņēmām no talciniekiem, tas neesot traucējis tiem, kuri bija nolēmuši iet un talkot. Šīs 955 vietas ir tikai reģistrētās – daudzi cilvēki sūta ziņas, ka nebija reģistrējušies, jo paši izdomājuši, kur aizvest savāktos atkritumus. Tā ka vietu ir daudz vairāk.

Pašvaldības mums ziņo, ka turpinās arī šodien un nākamnedēļ. Es saku, ka tas ir ļoti labi, lai talko līdz pat Pasaules talkai 19.septembrī!” stāsta Jaunzeme.

Spītējot lietum un brāzmainam vējam, Lielajā talkā sestdien, 16. maijā, piedalījušies cilvēki vairāk nekā 950 dažādās Latvijas vietās. Savākto atkritumu apjomu apkopos tuvākajās nedēļās. Pulcēšanās ierobežojumu dēļ šogad netika rīkotas lielas talkas un uzsvars tika likts uz talkošanu vienatnē vai divatā, un oficiāli bija pieteiktas 955 sakopšanas un labiekārtošanas talkas; visvairāk – Pierīgā un Rēzeknes novadā.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti
Vide un dzīvnieki
Dzīve & Stils
Jaunākie
Interesanti