Ārstu senioru Mindālu ģimenē savu vietu atrod kaķene Flēra

Trešo gadu Mindālu ģimenes namā saimnieko arī Flēra. Kaķenes saimnieki uzskata, ka tā nav nejaušība, bet gan liktenis, kas visus trīs savedis kopā. Kā gan lai tam neticētu cilvēki, kuri ir dzimuši vienā slimnīcā, vienā dienā un pat gandrīz vienā laikā! Nejaušību nav - tas bija liktenis, kas bija lēmis abiem pēc daudziem gadiem satikties un iemīlēt vienam otru.

Lai gan Flēra Mindālu ģimenē dzīvo trešo gadu, kaķenīte vēl aizvien ir ļoti piesardzīga. Rokās nelabprāt dodas pat saviem saimniekiem.  Īrisa un Juris spriež, ka tas droši vien ir tāpēc, ka Flērai daudz nācies izciest. Izlasot žurnālā Flēras dzīvesstāstu, Juris un Īrisa uzreiz saprata, ka vēlas viņai palīdzēt.

Kad Juris atklājis, ka viņam un viņa kundzei ir jau 80 gadi, biedrības brīvprātīgie, kas Flēru bija izglābuši, šaubījušies vai kaķīti uzticēt senioru pārim. Taču uzzinot, ka abi ir ārsti, turklāt vēl aizvien praktizējoši, ļāvuši kaķenīti adoptēt.

Juris spriež, ka tāda piesardzība esot pareiza. Ir taču jāpadomā, kas notiks ar dzīvnieku, ja viņam atkal nāktos zaudēt saimniekus. Juris un Īrisa ir ļoti priecīgi, ka Flēra dzīvo kopā ar viņiem.

Kad mājās ierodas ciemiņi, Flēra uzreiz paslēpjas. Par to pārliecinās arī Latvijas Televīzijas raidījums "Ķepa uz sirds". Visu filmēšanas laiku kaķenīte rūpīgi vēroja notiekošo no droša attāluma.

83 gadu vecumā Juris vēl aizvien ir praktizējošs radiologs, savukārt Īrisa strādā par zobārsti SIA ''Rīgas zobārstniecība''. Pavisam nesen viņa saņēmusi arī balvu par mūžā ieguldījumu šajā nozarē. 

Flēras saimnieki ir pārliecināti, ka kaķis cilvēkam seniora vecumā ir viens no labākajiem sabiedrotajiem. Mājdzīvnieks neprasa daudz uzmanības, tomēr arī nekad neļauj justies vientuļam. Jurim garastāvokli uzlabo arī Flēras īpašais vakara rituāls.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Vairāk

Vairāk

Interesanti

Informējam, ka LSM portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Uzzināt vairāk

Pieņemt un turpināt