Ancei Krauzei kaķene Zuze ir kā ceturtā meitiņa

Kopš pasaulē nākusi trešā meitiņa, Ance Krauze dziedātājas karjeru nolikusi nedaudz malā, lai būtu pilnas slodzes mamma un mīloša saimniece kaķenei Zuzei. Dziedātāja nemaz nebaidās sevi saukt par mājsaimnieci.

"Mājsaimniece! Droši lietojiet to vārdu, jo es par to nemaz nekautrējos. Tas patiesībā ir grūti, jo tad, kad es atkal eju uz darbu, es savā ziņā atpūšos," saka Ance Krauze.

Dzīvē ir prioritātes, un es šīs prioritātes nosaku tā, ka pirmajā vietā ir bērni un pēc tam skatuve.

Varbūt sākumā, ar pirmo meitiņu, man bija grūti pārvarēt šo jocīgo sajūtu, jo liekas, ārprāts, varbūt es pazudīšu. O, visi mani aizmirsīs, ko es tagad darīšu! Nē, man ir jādzied. Tu, [meitiņ], pasēdēsi maliņā, ar auklīti, ar omīti," un dziedātāja turpina: "Tomēr lielāku gandarījumu man dod bērnu veiksmes un izdošanās."

Ancei ir Zuze, kura ir eksota šķirnes kaķene, kas pie Ances nonāca pirms vairāk nekā 10 gadiem: "Jā, tu jau saproti, tu man kā ceturtā meitiņa. Nu mīļa, mīļa..."

"Man patiešām ir ļoti liela mīlestība pret kaķiem, nevis pret suņiem," bučodama Zuzi, saka Ance un turpina: "Kad es bija mazāka, man vienmēr visus kaķus vajadzēja turēt bēbītī [uz rokām]. Un es atceros meitu Elzu - viņa nekad negulēja bēbītī, un tad es teicu - nu, Elza guli bēbīti! Man pat visi kaķi guļ bēbītī!"

Arī ienākot ģimenē trīs meitiņām, dziedātājai nebija jāuztraucas par Zuzes attiecībām ar bērniem. Viņa neesot izjutusi nekādu greizsirdību no kaķa puses.

Dziedātāja domā, ka piedzimstot par cilvēku, Zuze būtu ļoti aktīva kultūras darbiniece, kas organizē pasākumus: "Viņai patīk cilvēki! Viņa ir ļoti sabiedriska. Viņa jau ir klāt, viņai patīk, kad atnāk sveši, ar lielām somām - tad tas viss ir jāizošņā. Vienalga, vai tie ir fotogrāfi vai santehniķi, visur viņa ir klāt."

Runā, ka pretpoli pievelkas. Arī Ance un Zuze ir pilnīgi pretējas, bet tieši tas palīdzot uzturēt tik lieliskas attiecības: "Nedomāju, ka es esmu tik ļoti mīļa kā viņa. Varbūt tāpēc man viņa tik ārkārtīgi mīļa ir dota, varbūt to kompensē tādā veidā, ka es varbūt neesmu tāda, kas ar visiem ies un bučosies un apkampsies, bet man ir tāds kaķis!"

Ancei Krauzei ar kaķi ir paveicies: "Man ir tāda karma, ka man dod šos kaķus tādus ļoti pakļāvīgus un mīļus. Bet viņiem jau arī tas patīk. Es Zuzi paņemu rokās un viņa ar lielāko prieku apķersies apkārt."

 

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti
Vide un dzīvnieki
Dzīve & Stils
Jaunākie
Interesanti