Nacionālajā botāniskajā dārzā darbosies mobilais muzejs «Klimata pārmaiņas – redzēt, sajust mainīt»

Atzīmējot Starptautisko bioloģiskās daudzveidības dienu, šodien Nacionālajā botāniskajā dārzā Salaspilī atklās mobilo muzeju "Klimata pārmaiņas – redzēt, sajust, mainīt".

Muzejs uz Latviju ir atceļojis no Lietuvas, sadarbojoties divām organizācijām – Latvijas Dabas fondam un Aktīvo jauniešu biedrībai Lietuvā.

Muzejs ir kā interaktīvs izglītības instruments, lai informētu sabiedrību par klimata pārmaiņu ietekmi un parādītu veidus, kā katrs individuāli var rīkoties, lai dzīvotu klimatam draudzīgāk.

Laura Zvingule par mobilo muzeju Nacionālajā botāniskajā dārzā
00:00 / 00:00
Lejuplādēt

"Muzejs ir mobils. Tas ir ierīkots četros jūras konteineros, katrs konteiners ir veltīts savai tematikai. Viens ir par klimata pārmaiņām, atskatu, kā mēs vispār mūsu gadsimtā esam sākuši par tām runāt, un cik tālu mēs esam tikuši, vai gluži pretēji – neesam tikuši, tad viens konteiners ir veltīts lauksaimniecībai un pārtikai, viens ir vairāk uz elektroierīču lietošanas paradumiem, un ceturtais – viss, kas ir saistīts ar modi, mūsu iepirkšanās paradumiem," stāsta Latvijas Dabas fonda projektu vadītāja Laura Zvingule.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti
Lai skatītu šo resursu, mums ir nepieciešama jūsu piekrišana sīkdatnēm.

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti