Atcelts peldēšanās aizliegums Dubultos, Asaros un Kauguros

Veselības inspekcija (VI) atcēlusi peldēšanās aizliegumu Dubultu, Asaru un Kauguru peldvietās, pavēstīja VI.

Dubultu, Asaru un Kauguru peldvietās ūdens mikrobioloģiskie rādītāji atbilst normai, un Veselības inspekcija šajās peldvietās atcēlusi noteikto peldēšanās aizliegumu. Atkārtotus ūdens paraugus laboratoriskiem izmeklējumiem Dubultu, Asaru un Kauguru peldvietās inspekcijas speciālisti ņēma pēc tam, kad šajās vietās jūlija sākumā tika konstatēts augsts mikrobioloģiskais piesārņojums, kas neatbilst higiēnas prasībām.

Vienlaikus saglabāts ieteikums nepeldēties Lielupes, Bulduru un Dzintaru, kā arī Majoru, Pumpuru un Mellužu oficiālajās jūras peldvietās Jūrmalas valstspilsētā līdz brīdim, kad būs zināmi pašvaldības veikto peldūdens laboratorisko izmeklējumu rezultāti.

Ūdens kvalitātes rādītāji atkal atbilst normai arī Limbažu novada peldvietā Ainažos un Pasta salas peldvietā Jelgavā, kā arī Daugavpils Šūņu ezera peldvietā.

Šajās peldvietās aizliegums un ierobežojumi atcelti un tagad atļauts peldēties.

Savukārt Kolkas peldvietā Talsu novadā un Limbažu novada peldvietā Salacgrīvā ieteikums nepeldēties tiek saglabāts līdz brīdim, kad būs zināmi pašvaldības veikto peldūdens laboratorisko izmeklējumu rezultāti.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti