Lucavsalā taps Rīgā lielākais suņu laukums

Lucavsalā šogad taps Pārdaugavā pirmais un Rīgā lielākais suņu treniņu laukums, informēja Rīgas dome (RD). Jaunais suņu laukums atradīsies vietā, kur šobrīd suņu saimnieki ved savus mīluļus pastaigāties.

Projektu "Pilsētsuņu laukums" 2021. gadā līdzdalības budžeta konkursā iesniedza biedrība "Suns ar misiju".

Laukumu paredzēts dalīt četrās daļās, paredzot atsevišķas zonas kucēniem, maziem suņiem, lieliem suņiem un vienu kopīgo zonu, kur satikties.

Biedrība "Suns ar misiju" savā idejas pieteikumā līdzdalības budžeta konkursam sevišķi uzsvērusi, ka laukums kalpos arī kā domubiedru satikšanās un kopienas veidošanas vieta.

RD norāda, ka jaunais suņu laukums būs publiski pieejams ikvienam un paredzēts jebkuram suņu saimniekam ikdienas treniņiem ar savu suni. Tāpat kinologiem šeit būs iespējams vadīt apmācības, kā arī organizēt dažādus pasākumus un sacensības.

"Iežogots suņu laukums Lucavsalā nodalīs suņu saimniekus no citiem atpūtniekiem, tādējādi dažādas Lucavsalas apmeklētāju grupas varēs atpūsties, viena otrai netraucējot. Turklāt labiekārtotais laukums dos iespējas suņu saimniekiem apmācīt savus mīluļus, tādējādi veidojot drošāku vidi visiem," norādīja RD.

Laukuma būvniecība sāksies jūnija beigās, un tas varētu būt pabeigts rudenī. Kopējās jaunā suņu laukuma iekārtošanas izmaksas būs aptuveni 70 000 eiro.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti