Darbus atmodas laikam veltītajam konkursam jaunieši var iesūtīt līdz 19.decembrim

Līdz šī gada 19.decembrim pagarināts termiņš, kādā jaunieši var iesūtīt savus radošos darbus konkursam „Manas ģimenes stāsts par atmodas laiku”. Konkurss veltīts notikumiem, kas bija kā stūrakmeņi ceļā uz Latvijas neatkarības atjaunošanu – Neatkarības deklarācijas pieņemšanai 1990.gada 4.maijā, 1991.gada janvāra barikādēm un 21.augusta konstitucionālā likuma pieņemšanai par pilnīgu Latvijas brīvību.

Saeima konkursā aicina piedalīties jauniešus vecumā no 15 līdz 20 gadiem, fotogrāfijā vai video iemūžinot savas ģimenes atmiņu stāstu par laiku, kad liela daļa Latvijas iedzīvotāju tikai sapņoja un cerēja dzīvot brīvā valstī.

Katrs dalībnieks var iesniegt ne vairāk kā trīs fotogrāfijas un vienu video, kas nav garāks par trim minūtēm. Jānorāda arī konkursa darba kopīgs nosaukums, un, ja autors vēlas, var pievienot arī līdz 300 rakstu zīmēm garu idejas aprakstu.

Konkursa mērķis ir veicināt jauniešu interesi par Latvijas vēsturi un mūsu valstiskās neatkarības atjaunošanas svarīgākajiem notikumiem, un tas izsludināts šī gada Jauniešu Saeimas laikā.

Plānots, ka 20 labākie darbi tiks publicēti Saeimas, kā arī projekta “Jauniešu Saeima” mājaslapā un parlamenta "Flickr" kontā.

Lai piedalītos konkursā, darbi līdz 19.decembrim jāsūta uz e-pastu [email protected], norādot autora vārdu, uzvārdu, kā arī e-pastu un tālruņa numuru.

Konkursa rezultāti tiks paziņoti nākamā gada 9.janvārī parlamenta mājaslapā www.saeima.lv, kā arī projekta “Jauniešu Saeima” mājaslapā www.jauniesusaeima.lv.

Konkursa nolikums pieejams šeit.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti
Vēsture
Dzīve & Stils
Jaunākie
Interesanti