Vides aktīvisti aicina uz jūrai veltītiem pasākumiem

Vides izglītības fonda kampaņas “Mana jūra” ekspedīcijas rīkotāji aicina no 13.jūlija līdz 4.augustam dažādās piejūras pilsētās un vietās apmeklēt koncertu cikla “Mana jūra skan” pasākumus.

Pirmais koncerts norisināsies jau šo sesdien, 13.jūlijā, Liepājā, radošajā telpā “Tējas istaba”, kur notiks Latvijas dziesminieku un dzejnieku radošais vakars – veltījums jūrai. Starp dalībniekiem būs Austra Pumpure, Elīna Starķe, Uldis Kākulis un Uldis Ozols.

Turpmākos koncertos paredzētas tikšanās ar publicistu Rimantu Ziedoni, vienu no Latvijas labākajiem čellistiem Ēriku Kiršfeldu un džeza saksofonistu Arti Gāgu, kā arī citiem lieliskiem mūziķiem.

Kā īpašs izceļams noslēguma koncerts “Piekraste. Ambient”, kurā uz vietas tiks radītas video projekcijas un ambientās mūzikas priekšnesumi, kā ieskats uz visu Latvijas piekrasti. Performancē tiks izmantoti video materiāli un skaņu ieraksti, kurus apkopos mēnesi garās ekspedīcijas gar visu Latvijas jūras krastu, dalībnieki. Koncertā uzstāsies DJ un komponists Selffish, kā arī viens no Dabas Koncertzāles video māksliniekiem VJ Wikiss.

Vides izglītības fonda rīkotās kampaņas “Mana jūra” ekspedīcija norisinās jau otro gadu. Ekspedīcija ir devusies 500 km garā ceļojumā gar Latvijas piekrasti, aicinot interesentus pievienoties, kā arī apmeklēt koncertus un publiskos pasākumus.

Arī šogad kampaņas mērķis ir popularizēt atbildīgu attieksmi pret Latvijas piekrastes unikālajām vērtībām un vērst uzmanību uz jūras piesārņojošajiem atkritumiem un citiem būtiskiem draudiem mūsu Baltijas jūrai un Latvijas piekrastei.

Koncertu un pasākumu programma pieejama vietnē manajura.lv.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti