Uzņēmumus Rīgā aicina pieteikties bezmaksas nodarbībām par garīgo un fizisko veselību

Lai mazinātu Rīgā strādājošo iedzīvotāju stresu un izdegšanu darba vietā,  fizisko nogurumu, kā arī palīdzētu rast risinājumus darba un ģimenes pienākumu apvienošanai, no jūlija līdz novembra beigām Rīgas domes Labklājības departaments (RD LD) piedāvā uzņēmumiem iespēju pieteikties bezmaksas izglītojošām nodarbībām, informēja departaments.

Nozīmīgs faktors strādājošo fiziskās un emocionālās veselības veicināšanai darba vietā ir sadarbība starp darba devēju un padotajiem. RD LD piedāvā nodarbības uzņēmumos par trīs dažādām tēmām:

  • stress un izdegšana darba vietā.
  • fiziskā noguruma mazināšana (iekļaujot arī praktiskus vingrinājumus),
  • darba un ģimenes pienākumu apvienošana.

Vienas nodarbības ilgums – 60 minūtes. Uzņēmumi var pieteikties uz vienu, divām vai visām trim nodarbībām.

Pieteikties nodarbībām var ikviens uzņēmums, kurš darbojas Rīgas pilsētas pašvaldības administratīvajā teritorijā. Viena nodarbība paredzēta 10 – 25 cilvēku lielai grupai. Ja uzņēmumā ir lielāks skaits darbinieku, iespējams organizēt vairākas nodarbības dažādām cilvēku grupām.

Nodarbības tiek vadītas latviešu valodā. Uzņēmumam jānodrošina nodarbības norises vieta, kurā starp klausītājiem iespējams ievērot 2 metru distanci.

Pieteikties un noskaidrot ar nodarbību norisi saistītos jautājumus iespējams, rakstot uz e-pastu [email protected] vai zvanot uz tālruni 27883443.

 

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Veselība
Dzīve & Stils
Jaunākie
Interesanti