Svētku laikā sasirgušajiem un traumas guvušajiem palīdzēs ģimenes ārsti

Visas svētku brīvdienas ģimenes ārsti sniegs iedzīvotājiem konsultācijas jebkurā diennakts laikā pa tālruni 66016001. Zvanot uz šo telefona numuru, var saņemt medicīniskus padomus un atbildes uz jautājumiem par savu vai tuvinieku veselības stāvokli.

„Visbiežāk konsultatīvā tālruņa mediķi sniedz konsultācijas saistībā ar saaukstēšanos, asinsspiediena izmaiņām, sāpēm vēderā, drudzi, gūtajām traumām un arī par medikamentu lietošanu,” norādīja Nacionālā veselības dienesta pārstāve Evija Štālberga.

„Bieži vien, ja pacients ir saslimis un viņam mājās jau ir pieejamas kādas zāles, arī tādos gadījumos ir iespējams konsultēties ar ārstiem, zvanot uz šo konsultatīvo tālruni.

Ir arī gadījumi, kad iedzīvotājiem ir šaubas par to, vai viņu stāvoklī ir nepieciešama steidzama medicīniskā palīdzība, vai tomēr ir iespējams nogaidīt un pēc svētkiem jau doties pie sava ģimenes ārsta un risināt šīs veselības problēmas plānveida kārtībā. Arī tādos gadījumos var konsultēties ar tālruņa mediķiem par ieteicamo rīcību,” saka Štālberga.

Ģimenes ārstu konsultatīvais tālrunis 66016001 darbojas sesto gadu. Šajā laikā speciālisti iedzīvotājiem snieguši vairāk nekā 310 000 konsultāciju.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Veselība
Dzīve & Stils
Jaunākie
Interesanti