Svētku brīvdienās būs pieejamas ārstu diennakts konsultācijas pa telefonu

Svētku brīvdienās, no 18.novembra līdz 20.novembrim, saslimšanu gadījumos iedzīvotāji telefoniskas konsultācijas, zvanot uz ģimenes ārstu konsultatīvo tālruni 66016001, varēs saņemt visu diennakti, liecina informācija Nacionālā veselības dienesta (NVD) mājaslapā.

Savukārt medicīniskā palīdzība iedzīvotājiem svētku dienās būs pieejama lielākajās Latvijas pilsētās pie dežūrārstiem, bet nopietnāku sūdzību gadījumā - arī steidzamās medicīniskās palīdzības punktos, kā arī slimnīcu uzņemšanas nodaļās.

Svētku brīvdienas būs pieejamas ārstu diennakts konsultācijas pa telefonu

  "Lielākajās Latvijas pilsētās būs pieejami dežūrārsti atbilstoši noteiktam grafikam. (..) Ar šo dežūrārstu darba laika grafiku var iepazīties Nacionālā veselības dienesta mājaslapā. Gadījumos, kad ir pēkšņa saslimšana vai trauma un ir nepieciešama medicīniskā palīdzība klātiene, tad iedzīvotāji var vērsties steidzamās medicīniskās palīdzības punktos jeb traumpunktos. Savukārt, ja šī palīdzība nepieciešama neatliekami un ir apdraudēta pacienta veselība, tad palīdzību sniegs slimnīcu uzņemšanas nodaļas," sacīja NVD pārstāve Evija Štālberga.

  NVD atgādina, ka dzīvībai kritiskos gadījumos neatliekamās medicīniskās palīdzības brigādi var izsaukt, zvanot 113. 

  0 komentāri
  Pievienot komentāru
  Komentēt vari ar kādu no saviem sociālajiem profiliem
  Veselība
  Dzīve & Stils
  Jaunākie
  Populārākie
  Interesanti