Svarcēlāji sacentīsies, pievēršot uzmanību cīņai pret narkotikām

30.augustā Vērmaņdārzā notiks "Gold barbell un Stop drugs Rīgas kauss", lai vēlreiz atgādinātu par sabiedrības cīņu pret narkotikām, it īpaši nezināmas izcelsmes psihoaktīvo augu maisījumiem. Sacensības sāksies plkst.12:00 ar mazāko sportistu spēka un izturības vingrinājumiem divās vecuma grupās. Pēcpusdienā notiks profesionālu svarcēlāju sacensības spiešanā guļus un vilkšanā no zemes.

30.augustā Vērmaņdārzā notiks divas sacensības - "Gold barbell un Stop drugs Rīgas kauss" un "Mazais stiprinieks 2014". Bērnu sacensību katrā atrakcijā tiks godalgotas pirmās trīs vietas ar atbalstītāju sarūpētām dāvanām. Katrā vecuma grupā tiks noskaidroti arī labākie mazie sportisti kopvērtējumā, kuri tiks apbalvoti ar sacensību organizatoru balvām.

Paralēli bērnu sacensībām darbosies interaktīvā telts, kurā savus spēkus dažādos spēka un izturības vingrinājumos varēs pārbaudīt jebkurš interesents. Arī tur labākie tiks apbalvoti ar balvām.

Sacensību starplaikos paredzēti karatē cīņu sportistu paraugdemonstrējumi.

Laikā no 17:00 līdz 22:00 Vērmaņdārzā norisināsies profesionālo sportistu sacensības spiešanā guļus un vilkšanā no zemes. Ap 18:00 plānota bērnu sacensību uzvarētāju apbalvošana, savukārt pieaugušo sacensību labākos sportistus apbalvos 22:00.

Pēc 20:00 notiks Latvijas spēkavīru šovs, kurā, iespējams, varēs piedalīties arī sacensību apmeklētāji. Pēc spēkavīru šova atsāksies profesionālo sportistu sacensības.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Veselība
Dzīve & Stils
Jaunākie
Interesanti