Skolēniem bezmaksas nodarbībās Medicīnas muzejā iespējams mācīties par veselību un slimību profilaksi

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 4 gadiem.

Paula Stradiņa Medicīnas vēstures muzejs sadarbībā ar Veselības ministriju skolēnu grupām piedāvā trīs veselības veicināšanai uz slimību profilaksei veltītas muzejpedogoģiskās nodarbības.

Bezmaksas nodarbībām klases var pieteikt klašu audzinātāji. Tās veltītas alkohola ietekmei uz nenobriedušu organismu, seksuālajai un reproduktīvajai veselībai, kā arī veselīgam uzturam.

Paula Stradiņa Medicīnas vēstures muzeja pārstāve Lienīte Šarkūna pastāstīja, ka katra programma ir paredzēta savai mērķauditorijai.

Lienīte Šarkūna: Par Medicīnas muzeja bezmaksas nodarbībām skolēniem
00:00 / 00:58
Lejuplādēt

“Alkohola ietekme uz organismu un seksuāli reproduktīvā veselība ir vecāko klašu skolēniem no 9.-12. klasei un veselīgais uzturs ir jaunāko klašu skolēniem. Pieteikties uz nodarbībām var, zvanot uz muzeju savlaicīgi, vismaz 7 dienas pirms plānotā apmeklējuma. Tās ir organizētas grupas – skolotājs ir izlēmis atvest klasi uz muzeju un tad viņš iepriekš sazinās ar muzeju, un muzejs izsūta pedagogam anketas, un pedagogs izdala bērniem, un bērni nes mājās, un aizpilda vecāki, vai arī pedagogs pats aizpilda bērnu vietā anketas. Ierobežojums ir no 15 cilvēkiem, bet arī, ja ir 10 cilvēki, programmas tiek vadītas,” informēja Šarkūna.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti