Rīgā iespējams veikt bezmaksas holesterīna un glikozes līmeņa eksprestestus

Rīgas domes labklājības departamenta projekta „Mēs par veselīgu Rīgu” projekta gaitā iedzīvotājiem ir iespēja bezmaksas ekspreskonsultācijas, kurās var noteikt glikozes un holesterīna līmeni asinīs, kā arī saņemt līdz 5 minūšu garu eksperta konsultāciju par rezultātiem, stāsta projekta koordinatore Ilona Segliņa:

Rīgā iespējams veikt bezmaksas holesterīna un glikozes eksprestestusKristaps Feldmanis/LR
  "Šie eksprestesti tiek veikti ļoti ātri. Tā ir īsa, nesāpīga procedūra, un rezultāti ir uzreiz, kas ir īpaši svarīgi. Un tad arī medmāsa, kas eksprestestus veic, var izstāstīt, kas rezultātos ir, vai viss atbilst normai, vai arī ir kādas atkāpes un būtu nepieciešams sazināties ar speciālistu, teiksim, ģimenes ārstu jau tālākām konsultācijām.

  Ekspreskonsultāciju pakalpojumi ir pieejami un atrodas Rīgas centrāltirgus teritorijā, konkrētāk Spīķeru iela 2. Trīs reizes nedēļā parasti kabinets ir atvērts. Tuvākais laiks pirmdien no plkst. 9.00 līdz 14.00 un trešdien no 9.30 līdz 13.00. Ar pilnu grafiku, kad kabinets ir atvērts un pieejams, iespējams iepazīties mājas lapā www.veseligsridzinieks.lv"

  Kļūda rakstā?

  Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

  Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

  Saistītie raksti
  Veselība
  Dzīve & Stils
  Jaunākie
  Interesanti