Projektā aicina ģimenes cīnīties ar lieko svaru

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 3 gadiem.

Arvien vairāk bērniem un pieaugušajiem ir liekais svars. Lai veicinātu veselīgu dzīvesveidu, projektā "Mēs par veselīgu Rīgu" piedāvā iepazīties ar veselīgu dzīvesveidu. Pakalpojums tiek piedāvātas ģimenēm, kurās tiek konstatēts liekais svars.

Projekta "Virssvara kabinets bērniem, iekļaujot ģimeņu izglītošanu" vadītāja Lolita Cibule
00:00 / 00:33
Lejuplādēt

"Ļoti aicinu vecākus rast motivāciju atbalstīt savu bērnu cīņā ar lieko svaru un aptaukošanos. Diemžēl pasaules prakse rāda, ka

vairākumā gadījumu, ja bērnam ir liekais svars, tad arī citiem ģimenes locekļiem ir liekais svars. Tas nozīmē, ka jācīnās kopā par veselību, par veselīgiem paradumiem ģimenē,"

stāstīja projekta "Virssvara kabinets bērniem, iekļaujot ģimeņu izglītošanu" vadītāja Lolita Cibule.

Ar ģimeni strādā piecu speciālistu komanda - fizikālās un rehabilitācijas medicīnas ārsts, fizioterapeits, sporta speciālists, uztura speciālists un psihologs. Katrs savas kompetences ietvaros cenšas ģimenēm dot ieteikumus, kā labāk attīstīt veselīga dzīvesveida paradumus.

Pirmais projekta posms sākās jau 2017. gada septembrī un noslēdzās 2018. gada novembrī, un tajā piedalījās 188 ģimenes. Šogad programmu jau ir pabeigušas 50 ģimenes un uzsākušas 14 ģimenes.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti