Piedāvā velosipēdu drošu pārziemošanu «Velo viesnīcā»

1.oktobrī durvis vēris projekts "Velo viesnīca" – risinājums tiem rīdziniekiem, kuriem velosipēda novietošana ziemā sagādā lielākas vai mazākas galvassāpes.

Šaurs dzīvoklis vai bieži uzlauzts pagrabs vai šķūnītis, kur velosipēds novietots "ziemas miegam" nereti noved pie bēdu stāstiem par to, ka velosipēdu ziemā nav, kur droši uzglabāt. Un, pat ja tāda vieta atrodas, nav garantijas, ka pavasarī velosipēds tur vēl būs.

Velo veikals "Burusports" Čaka ielā atradis un izveidojis risinājumu tieši šiem velosipēdu īpašniekiem. Tā ir iespēja atstāt velosipēdu uz ziemas sezonu no 1.oktobra līdz 1.aprīlim apsildītā, apsargātā un tieši tam paredzētā telpā.

"Vienīgais, ko vēlamies uzsvērt – mūsu telpās sagaidām tīrus velosipēdus. Ja klientam nav iespēja savu velosipēdu nomazgāt, par simbolisku samaksu to izdarīs mūsu servisa meistari," sacīja veikala pārstāve Dace Kurpniece. Viņa arī pavēstīja, ka ir padomāts par juridisko pusi, lai velosipēda īpašnieks pavasarī bez satraukuma var saņemt atpakaļ savu spēkratu: "Katram velosipēdam paredzēta sava vieta kārtīgā, drošā un apsildāmā telpā, par ko pārliecināties var ikviens klients."

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Veselība
Dzīve & Stils
Jaunākie
Interesanti