Pārgājienā ar sniega kurpēm aicina iepazīt Ķemeru nacionālo parku ziemā

Pa Ķemeru nacionālo parku sestdien varēs doties pārgājienā ar sniega kurpēm un zinoša gida pavadībā iepazīties ar nacionālā parka teritorijā sastopamajām dabas vērtībām un to īpašo nozīmi. 

Dabas aizsardzības pārvaldes pārstāve Agnese Balandiņa stāsta, ka šoziem notikuši jau vairāki pārgājieni ar slēpēm, bet šodien pirmo reizi pārvietošanās notiks ar sniega kurpēm. Ceļš vedīs pa Slocenes upes krastu un, iespējams, varēs nokļūt arī vietās, kas citos gadalaikos ar kājām nav pieejamas.

Pārgājiens sāksies plkst.12 atpūtas centrā "Valguma pasaule".

Sniega kurpes pasākuma dalībniekiem piedāvās "Valguma pasaule", un nomas maksa par vienu pāri būs viens lats.

Pasākums tiek organizēts, noslēdzot Mitrāju mēneša aktivitātes. Ik gadu 2.februārī visā pasaulē tiek atzīmēta Starptautiskā mitrāju diena par godu Ramsāres konvencijas parakstīšanai un mitrāju aizsardzībai, tāpēc Ķemeru nacionālajā parkā februāris tiek dēvēts par mitrāju mēnesi un ar dažādu aktivitāšu palīdzību tiek pievērsta sabiedrības uzmanība šīs nozīmīgās dabas sastāvdaļas lomai mūsu apkārtējā vidē.

Šoziem jau notikuši divi slēpošanas pārgājieni pa Ķemeru nacionālā parka mitrājiem. Pasākumu dalībnieki ar prieku izbaudījuši dabas iepazīšanu ziemā, kad bieži vien var nokļūt vietās, kur citos gadalaikos tas nav iespējams, tādējādi ļaujot iepazīt dabas krāšņumu vēl neredzētā veidā.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti
Veselība
Dzīve & Stils
Jaunākie
Interesanti