Neauglības ārstēšanai vasarā saziedoti gandrīz 5,5 tūkstoši eiro

"Ziedojumu vākšanas kampaņā, lai palīdzētu ģimenēm piepildīt sapni par sen gaidīto bērniņu, vasaras trijos mēnešos ir saziedoti gandrīz 5,5 tūkstoši eiro," informē neauglības ārstēšanas kampaņas atbalstītāja un idejas autore Laila Vārtukapteine.

"Bērns ir lielākā laime un brīnums – savā profesijā pārliecinos par to ik dienu. Tomēr diemžēl arī Latvijā arvien vairāk ir tādu pāru, kam daudzu un dažādu iemeslu dēļ sapni par pašu mazuli ir grūti vai bez medicīniskās palīdzības pat neiespējami piepildīt. Neauglība arvien biežāk tiek konstatēta salīdzinoši jauniem cilvēkiem un pat tad, ja pārim jau ir viena vai vairākas atvases. Nereti šajos gadījumos ģimenes sadzīvo, pieņemot to kā pašsaprotamu likteni," atzīst klīnikas "EGV" vadītājs Māris Arājs.

"Pateicamies ikvienam, kas ziedojot vai vienkārši ar labām domām atbalstot, vēlas palīdzēt kādai ģimenei kļūt laimīgākai. Tā rezultāts ir veseli un ņipri bērni," uzskata kampaņas atbalstītāja Juta Jākobsone-Ābola.

2013.gada nogalē finansiālais atbalsts, pilnībā apmaksājot medicīnisko apaugļošanas kursu, tika piešķirts 10 ģimenēm no visas Latvijas (divām no Rīgas, Vidzemes, Latgales, Zemgales, Kurzemes), no kurām trijas jau ir sava bērniņa gaidībās. Ģimenes var pieteikties atbalstam, aizpildot elektronisko pieteikuma formu, tā pretojoties diagnozei "Neauglība".

Ziedotāji kampaņu var atbalstīt, zvanot 90006282 (1,42 eiro), vai veicot pārskaitījumu uz ziedojumu kontu LV37HABA0551034195731, kā arī uzzinot par speciālajām akcijas kastītēm kampaņas mājaslapā "Labu darot".  

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Veselība
Dzīve & Stils
Jaunākie
Interesanti