Liepājā slimību profilaksei velta pasākumu «Aktīvs šodien, vesels rīt»

Šodien Liepājā notiks slimību profilaksei veltīts pasākums „Aktīvs šodien, vesels rīt”. Liepājas Olimpiskā centra manēžā bez maksas varēs piedalīties dažādās aktivitātēs visai ģimenei.

Ar šo pasākumu iecerēts parādīt cilvēkiem, kā radoši un interesanti jau šodien ieguldīt savā veselībā, lai nākotnē veselību saglabātu. 

Anete Kopštāla-KupeAnnija Petrova
  „Jau sākot no pulksten 12 ir pieejamas dažādas fiziskās aktivitātes gan vecākiem kopā ar bērniem, gan jauniešiem, gan arī senioriem. Būs joga, kas ir piemērota un sadalīta dažādiem vecumiem. Tāpat arī būs speciālistu lekcijas saistībā ar uzturu, ar veselīgu uzturu, saistībā arī ar garīgo veselību un onkoloģijas profilaksi. Uz šīm lekcijām arī visi ir aicināti. Paralēli notiks arī uztura meistarklases, kurās tiks apgūtas dažādas ar veselīgu uzturu saistītas meistarklases. Cilvēki varēs apgūt jaunas zināšanas, kā veselīgu uzturu ieviest savā ikdienā. Arī ielu vingrošanas aktīvists un sporta skolotājs Gvido Šalms parādīs gan dažādus paraugdemonstrējumus gan ielu vingrošanā, gan arī parādīs gan bērniem, gan vecākiem, kā arī var iesaistīties dažādās fiziskajās aktivitātēs un jau laikus ieguldīt savā veselībā.” stāsta pašvaldības veselības veicināšanas koordinētāja Anete Kopštāla-Kupe.
  Kļūda rakstā?

  Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

  Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

  Veselība
  Dzīve & Stils
  Jaunākie
  Interesanti