Latvijas Neredzīgo biedrība meklē brīvprātīgos palīgus

Latvijas Neredzīgo biedrība meklē brīvprātīgos. Brīvprātīgajiem ir daudz iespējamo darbu. Piemēram, neredzīgo žurnāla „Rosme” ierunāšana audio formātā, tāpat neredzīgajiem nepieciešami palīgi ikdienas darbu veikšanā vai, piemēram, palīgi remontdarbu pabeigšanai.

Brīvprātīgie informāciju par pieteikšanos palīdzēt var atrast biedrības mājaslapā.

Svetlana Sproģe par brīvprātīgo palīdzību neredzīgajiem
00:00 / 00:00
Lejuplādēt

"Tie darbiņi, ko mēs piedāvājam veikt, ir ļoti dažādi. Piemēram, mums ir žurnāls „Rosme”, kuru ir nepieciešams ierunāt audio. Tas nozīmē, ka brīvprātīgais lasa žurnālu, tas tiek ierakstīts. Pēc tam tas tiek ierakstīts diskos un nosūtīts neredzīgiem cilvēkiem klausīties. Nākamais – mēs aicinām brīvprātīgos mums palīdzēt organizēt dažādus lielus pasākumus, piemēram, lielus svētkus, festivālus, sporta spēles. Arī tur brīvprātīgie, īpaši cilvēki, kuriem ar redzi viss ir kārtībā, bieži vien ir ļoti noderīgi. Tad mēs organizējam arī dažādas sakopšanas talkas. Darbiņi, kad nepieciešams sakopt kādu telpu vai veikt nelielus remontus," stāsta Latvijas Neredzīgo biedrības vadītāja Svetlana Sproģe. "Dažreiz mums brīvprātīgie piesakās, piemēram, piezvana un saka, ka viņam ir auto un viņš labprāt varētu palīdzēt kādu kaut kur aizvest. Un parasti atrodas kāda vajadzība arī šādam piedāvājumam."

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Vairāk

Vairāk

Interesanti

Informējam, ka LSM portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Uzzināt vairāk

Pieņemt un turpināt