Labdarības koncertā bērnu paliatīvajai aprūpei saziedo 1861 eiro

Ziemassvētku labdarības koncertā "Apsnieg eņģeļu koks" 25. decembrī Rīgas Domā saziedoti 1861 eiro, informēja Bērnu paliatīvās aprūpes biedrība. Visi iegūtie līdzekļi tiks izlietoti, lai nodrošinātu paliatīvo aprūpi mājās tiem bērniem, kas sirgst ar kādu neizārstējamu slimību.

Par saziedoto naudu smagi slimie bērni saņems kvalificētu mājas aprūpi un varēs turpināt dzīvot savās ģimenēs, nevis ārstēties slimnīcā. Patlaban Bērnu paliatīvās aprūpes dienesta redzeslokā ir 160 mājas aprūpē esošu bērnu. 

Koncertā - svētbrīdī uzrunu teica pasākuma patronese, Valsts prezidenta kundze Dace Seisuma. Viņa uzsvēra, cik būtiski apzināties veselības vērtību un pateicās Bērnu paliatīvās aprūpes biedrības mediķiem un darbiniekiem, kas pašaizliedzīgi nodrošina smagi slimo bērnu aprūpi.

Savukārt Bērnu paliatīvās aprūpes biedrības vadītāja Anda Jansone izteica atzinību ģimeņu nenovērtējamo ieguldījumā savu slimo bērnu aprūpē un pateicās tām par spēku un izturību. Tāpat Anda Jansone teica paldies visiem, kas gada garumā sadarbojušies ar biedrību, tādējādi palīdzot mazajiem pacietiem.

Koncertā skanēja Ziemassvētku melodijas Olgas Rajeckas, Zanes Gudrās, ģitārista Aivara Gudrā,  taustiņinstrumentālista Jāņa Miltiņa,  sitaminstrumentālista Viestura Samta un RTU jauktā kora "Vivere" izpildījumā.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Veselība
Dzīve & Stils
Jaunākie
Interesanti