Konsultē par garīgās veselības profilaksi

10 oktobrī visā pasaulē atzīmē Pasaules garīgās veselības dienu. Tās ietvaros arī Latvijā notiks dažādi cilvēka garīgajai veselībai un labsajūtai veltīti pasākumi, kurus rīko vairākas organizācijas. Ar īpašu vērienu šogad izceļas Garīgās veselības atbalsta biedrība ”Saules zīme”.

Garīgās veselības atbalsta biedrība “Saules zīmes” 10. oktobrī organizē pasākumu  “Jūties labi!” ar 100 speciālistu piedalīšanos visā Latvijā. Šis pasākums ir iekļauts arī Psiholoģijas dienās, kuras organizē Latvijas psihologu biedrības.

”Biedrība ”Saules zīmes” šīs dienas ietvaros piedāvā cilvēkiem bezmaksas konsultācijas pie vairāk nekā simt dažādiem speciālistiem - psihologiem, psihiatriem, psihoterapeitiem, sporta psihologiem un arī alternatīvās terapijas speciālistiem. Speciālisti sniegs konsultācijas ne tikai Rīgā, bet arī citās Latvijas pilsētās, kopumā 24 - Gulbenē, Madonā, Daugavpilī, Jēkabpilī un citās pilsētās,” stāsta biedrības priekšsēdētāja Kristīne Leja.

Cilvēka veselība ir gan fiziskā, gan psihiskā jeb emocionālā labsajūta, turklāt tieši psihiskā veselība ir izšķiroša, lai cilvēks arī fiziski justos labi. Garīgā veselība ir ļoti nozīmīga ikviena cilvēka veselības daļa. Pasākumu mērķis ir pievērst uzmanību cilvēka garīgās veselības profilaksei, informēt cilvēkus par daudzveidīgām iespējām, kā saglabāt un uzlabot savu emocionālo pašsajūtu un garīgo veselību.

Leja norādīja, ka bezmaksas konsultācijām var pieteikties vēl piektdien un ar speciālistu sarakstu var iepazīties mājaslapā www.sauleszimes.lv

Jau vēstīts, ka atbilstoši speciālistu aplēsēm, Latvijā ar depresiju ik gadu slimo aptuveni 115 tūkstoši cilvēku, bet Eiropas reģionā kopumā garīgās veselības traucējumi ik gadu skar vairāk nekā trešdaļu iedzīvotāju.

 

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti
Veselība
Dzīve & Stils
Jaunākie
Interesanti