Koncertnotikumā «Pirmsākums» vāks ziedojumus smagi slimiem bērniem

Rīgā, Fon Stricka villā, pirmdien, 11. decembrī, un otrdien, 12. decembrī, plkst. 20 notiks "koncertnotikums" "Pirmsākums", kurā skanēs prozas lasījumi, mūzika, būs arī videoprojekcijas. Koncerta ieņēmumi tiks novirzīti ziedojumiem smagi slimu bērnu ārstēšanai un rehabilitācijai.

Mūzikas līniju veidos Riharda Dubras vokālie un vokāli instrumentāli skaņdarbi, Pēteris Vasks, J. S. Bahs, Luidži Bokerīni, Matīss Čudars. Prozu - Inga Žolude, Vara Piņķa balss, liecina pasākuma organizatoru informācija. Koncertnotikumā pirmo reizi Māra Subača māksla parādīsies video mākslinieka -8 (Andris Vētra) un animatoru Aleksa Vētras-Ozola, Diānas Mikanovas video projekcijās.

Iegūtie biļešu ieņēmumi tiks novirzīti Bērnu slimnīcas fondam, bērniem, kuri uzturas Bērnu slimnīcas Paliatīvās aprūpes nodaļā. Tur pašlaik ir kopumā 260 bērni ar dažādām vajadzībām, Latvijas Televīzijas raidījumā "Rīta panorāma" stāstīja fonda vadītāja Liene Dambiņa.

Pēc viņas teiktā, šie bērni ārstniecības laikā piedzīvo gan fiziski, gan emocionāli grūtus posmus, kuriem ir svarīgi tikt pāri.

"Šādos gadījumos mēs jau paši Bērnu slimnīcas fondā esam sākuši tā neformāli iepriecināt bērnus, lai palīdzētu viņiem pārvarēt grūto posmu. Bet šis koncertnotikums un šī ideja mums ir devusi jaunu spēku un apņemšanos vairāk domāt un palīdzēt ar nemedicīniskām lietām, kas bērniem ir svarīgas un arī palīdz," teica Dambiņa.

Ieejas biļetes "koncertnotikumā" pieejamas "eKase.lv" un tirdzniecības vietās ("TC Spice info centrā un mūzikas veikalā "Randoms"). Iegādājoties biļeti, iespējams izvēlēties biļešu cenu 10 vai 15 eiro, liecina pasākuma organizatoru informācija.

0 komentāri
Pievienot komentāru
Komentēt vari ar kādu no saviem sociālajiem profiliem
Veselība
Dzīve & Stils
Jaunākie
Populārākie
Interesanti