Dienas ziņas

Valmierā notikusi koku siltināšanas akcija

Dienas ziņas

Dabas parkā ''Ogres zilie kalni'' atklāts skatu tornis

Kolkasrags interesē vietējos tūristus

Kolkasrags «pievelk» gan ārvalstu, gan vietējos tūristus

Kolkasrags ir kļuvis par vienu no iecienītākajām atpūtas vietām brīvdienās -  interese skaidrojama ar to, ka ilgus gadus šī piekraste bijusi slēgtā zona, kurā uzturējās vien robežsardze un neliels skaits vietējo iedzīvotāju.  Līča un jūras  satikšanās vieta  interesē ne tikai ārzemju tūristus, uz Kolku dodas tieši Latvijas iedzīvotāji.

No šīs vietas skaidrā laikā igauņu krastu pat varot ar acīm, redzēt, stāsta Jānis, kas Kolkasragu par savu vietu sauc jau 10 gadu. Sākotnēji civilizācijas neskartais nostūris vairāk interesēja ārzemniekus, bet šobrīd tieši otrādi, stāsta SIA ''Kolkasrags'' pārstāvis Jānis Dambītis.

Kolkasrags atrodas Talsu rajonā, Kurzemes pussalas pašā ziemeļu spicē. Vietā, kur sastopas saullēkts ar saulrietu, vel sastopami seni lībiešu ciemati, kas glabā mazās somugru tautas vēsturi tas veicinājis  tūrismu.

Lai vairak informētu par to, kādas bākas ir sastopamas Kolkas pusē, kāpēc no piekrastes netiek novākti vētras izgāztie koki, uzstādīti dažādi informatīvie stendi, kas tapuši ar  Eiropas fondu atbalstu. Un vēl vietējie stāsta, ka divu vienādu salurietu  un saullēktu šeit nemēdzot būt!

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti