Panorāma

Atrod Pirmā Pasaules kara karavīru apbedījumu

Panorāma

Panorāma

Latvijā atzīmē Tēva dienu

Ikšķilē Tētu sporta dienā galvenā balva – kopā pavadītais laiks

Viņi paši domā, ka ir labi tēti, un par to nešaubās arī viņu bērni. Tā, atzīmējot Tēvu dienu, saka Ikšķiles bērnu tēti un viņu atvases. Tā kā viena no ģimeni vienojošām lietām ir kopīga darbošanās, jau trešo gadu pēc kārtas Ikšķiles vidusskola mazākajiem audzēkņiem rīko Sporta dienu, kurā stafetēs plecu pie pleca stājas tēti un viņu bērni.

Ieviņas un Arnolda tētis, Olivera un Amēlijas tētis, Gustava tētis - viņi visi atprasījušies priekšniekam vai sakārtojuši darīšanas tā, lai piektdienas rītā plkst.9 Ikšķiles vidusskolas stadionā būtu kopā ar bērniem. Tiesa, iesildīšanās iespējama tikai pirms starta.

Pirms kļūšanas par tēti nekādu vingrojumu nebija. “Vēl dzemdību namā, kad tas viss bija beidzies, sapratu, ka miers un klusums vairs nebūs nekad! To nevar kā televizoru izslēgt,” saka Roberta tētis Artis Galējs.

Šajā Tētu sporta dienā uzvar  visi, kas piedalās. Galvenā balva ir kopā būšana un kopā pavadītais laiks. Tā ir dāvana, ko ne par kādu naudu nevar nopirkt veikalā vai pasūtīt internetā. Bet tajā pašā laikā pilnīgi par velti pieejama ikvienā ģimenē. Ja vien tētis grib, var un vēlas būt kopā ar savu bērnu. 

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti
Veselība
Dzīve & Stils
Jaunākie
Interesanti