Festivāls «Ogle» aicina uz diskusiju par depresiju un mentālo veselību

Ceturtdien, 30. maijā, mākslas centrā “Noass” festivāls “Ogle” organizē diskusiju par depresiju un mentālo veselību, vēstīja diskusijas organizatori. 

Diskusijā tiks meklētas atbildes uz tādiem jautājumiem kā  - kādēļ vārdu salikums ''pelēkā masa'' kļuvis par vienu no latviešu raksturlielumiem? Ko darīt, kad vairs nekam nevar saskatīt jēgu? Kā kopt savu mentālo veselību? Iemesli, kādēļ nepadoties?

Mentālā veselība kļūst par arvien aktuālāku problēmu mūsdienu sabiedrībā, taču, retumis kad šī tēma tiek nopietni analizēta un apspriesta. Ikkatram nācies saskarties ar grūtībām - vieglākām vai nopietnākām.

Atvērtajā diskusijā tiks akcentēta problēmas nopietnība un aktualitāte. Kā cīnīties ar depresiju, izdegšanu, bezjēdzību un eksistenciālo krīzi? Kā palīdzēt sev vai tuvajiem? Divu stundu garumā publiku izglītos gan eksperti, gan dažādu nozaru personības ar savām pieredzēm un viedokļiem. 

Diskusijā piedalās - Markus Riva, Nils Sakss Konstantinovs, Jēkabs Rēdlihs, Jānis Cepurītis, Mara Krivade, Elmārs Tērauds un, protams, publika.

Par sarunas saturīgumu un produktivitāti pārliecinās - Jānis Jansons. Vakara noslēgumā - melanholisks koncerts ar ģitāras un noskaņu virtuozu Reini Jauno. Ieeja bez maksas.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Veselība
Dzīve & Stils
Jaunākie
Interesanti