Dabas muzejā aicina citām acīm paskatīties uz iepakojumu

Latvijas Dabas muzejā sestdien plkst. 11.00 notiks ģimenes dienas pasākums, kurā aicinās ar citām acīm palūkoties uz iepakojumu un uzzināt, kā to radoši izmantot jaunu lietu veidošanā. Šis pasākums saistīts ar muzejā notiekošo izstādi "Iepakojums un vide".

Par ģimenes dienas iecerēm 

„Svarīgi ir saprast mums, ka iepakojums ir gan mūsu pasaules krāšņums, gan arī posts. Tā daudzums arvien pieaug un attiecīgi arī atkritumu daudzums pieaug. Tādēļ ļoti būtiski ir jau no mazotnes būt pēc iespējas dabai draudzīgākam un būt atbildīgam par izlietotām lietām," stāsta Latvijas Dabas muzeja vecākā izstāžu organizētāja Elīna Pekšēna un norāda, ka ģimenes dienā īpaša uzmanība tiks pievērsta radošajām darbnīcām, kur tiks iesaistīti bērni un vecāki.

"Mēs piedāvāsim paskatīties uz iepakojumu citām acīm kā uz materiālu, kā uz kaut ko, ko varbūt nevajag uzreiz mest ārā, bet varbūt no tā var pagatavot kaut ko noderīgu mājai, varbūt kaut ko interesantu, varbūt skaistu interjera priekšmetu, varbūt eglīšu rotājumu, jo tuvojas arī Ziemassvētku laiks," stāsta Pekšēna.

Nākot uz Ģimenes dienas pasākumu Dabas muzejā, līdzi vajadzētu paņemt tīru skārda bundžu, kuru radošajā darbnīcā vecāks kopā ar bērnu varēs pārvērst skaistā trauciņā.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti