Bauskas pilsētas svētkos mācīs šķirot stiklu

Bauskas pilsētas svētkos sestdien, 1.augustā, iedzīvotājus izglītotos atkritumu šķirošanas nepieciešamībā, īpašu uzmanību pievēršot stikla šķirošanai, informēja AS „Latvijas Zaļais punkts”.

Bauskas Rātslaukumā būs iespēja uzzināt par dažādu materiālu šķirošanu un pārstrādi, apskatīt infografikas, uzdot jautājumus atkritumu šķirošanas ekspertam Punktuālim un citiem AS „Latvijas Zaļais punkts” pārstāvjiem. Atnesot uz „Latvijas Zaļā punkta” telti vismaz vienu tukšu stikla pudeli vai burku un aizpildot aptaujas anketu, ikviens pilsētas svētku apmeklētājs piedalīsies loterijā. 

„Šķirot atkritumus ir viegli, to tagad zina ikviens bērns un jaunietis. Mūsu uzdevums ir radīt cilvēkiem izpratni, ka atkritumi, ko ikdienā izmetam, ir vērtīgs resurss, kas pārstrādāts var kalpot vēl un vēl. Pilsētas svētkos ikvienam būs iespēja aprunāties ar Punktuāli, kurš pastāstīs gan par stikla, plastmasas, papīra un bateriju šķirošanu, gan par šo materiālu otrreizējo pārstrādi,” sacīja  AS „Latvijas Zaļais punkts” direktors Kaspars Zakulis.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Veselība
Dzīve & Stils
Jaunākie
Interesanti