Rīta Panorāma

LNMM RIXC Mākslas un zinātnes festivāla izstāde ZAĻŠ/Atmaskots

Rīta Panorāma

Intervija ar Jāni Dūmiņu un grupu «Laika suns» par festivālu «Bauska TASTE»

Ziemeļblāzmā vājdzirdīgo bērnu talantu konkurss «Ko Tu proti?»

Ziemeļblāzmā notiks vājdzirdīgo bērnu talantu konkurss «Ko tu proti?»

Lai bērniem ar dzirdes problēmām un citām īpašām vajadzībām palīdzētu integrēties sabiedrībā, Latvijas Vājdzirdīgo atbalsta asociācija “Sadzirdi LV” sadarbībā ar asociāciju “Palīdzēsim LV” organizē talantu konkursu “Ko tu proti?”, kurā bērni varēs izrādīt savas prasmes un talantus, gūt jaunu pieredzi un draugus. Pasākumā notiks arī speciālistu lekcijas vecākiem par bērnu audzināšanu.

4. augustā kultūras pilī "Ziemeļblāzma" notiks bērnu talantu konkurss “Ko tu proti?”. Latvijas Vājdzirdīgo atbalsta asociācijas “Sadzirdi LV” vadītājs Olafs Slūtiņš raidījumā “Rīta panorāma” skaidro, ka bērniem jāveic nopietns sagatavošanās darbs, lai piedalītos konkursā, svarīgākais, lai bērni iegūtu drosmi uzstāties.

Konkurss un sagatavošanās posms ir saistīts ar dzirdes attīstību un spēju runāt, mērķis ir palīdzēt bērniem iekļauties sabiedrībā.

Konkursā nav ierobežojumi bērniem talanta atklāšanā, bērni dziedās, dejos, būs burvju triki, klavierspēle, ģitāras spēle un citi priekšnesumi.

Pieaugušajiem piedāvās divas lekcijas par bērnu uzvedības problēmām un citām tēmām, kas saistītas ar vājdzirdīgu bērnu audzināšanu.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Vecāki un bērni
Dzīve & Stils
Jaunākie
Interesanti