Zelta pogas minamgabals 21. Dienas darbiņš mazajiem kopā ar lielajiem

Lielie mazajiem var palīdzēt ar zināšanām, mazie lielajiem ar vērīgumu un interesantiem jautājumiem - tā pasaulē ir iekārtots. Te raidījuma "Zelta poga" minamgabali prāta un paaudžu attiecību asināšanai.

Pirms raidījuma - sestdienā Dienas darbiņā piedāvājam minamgabalus - jau pirms svētdienas raidījuma pieaugušie kopā ar bērniem varēs pārbaudīt savas zināšanas Latvijas kultūras vēsturē.

Latvijas Radio 1 ēterā katru svētdienu dzirdams Latvijas Radio arhīva kultūrvēstures kaleidoskops “Zelta poga”. Izmēģini sestdienas minamgabalus - noklausies un zini vai mini!
 

"Zelta poga" ir kultūrvēsturiski izklaidējošs izziņas projekts ģimenēm ar mērķi vairot izpratni un zināšanas par spilgtām personībām Latvijas kultūras vēsturē, kas nododamas no paaudzes paaudzē: vecvecāki – vecāki - bērni. Raidījums aicina klausīties un minēt izrādes, filmas, dziesmas, balsis, autorus un fragmentus Latvijas Radio ierakstos visai ģimenei kopā.

"Zelta pogas" minamgabali kultūrvēstures zināšanu pārbaudīšanai:

Kas ir Mērijas Popinsas māsīca?
Mērijas Popinsas māsīca
  Jautājums 1 / 3
  • 1
  • 2
  • 3

   

  Un ko par to saka Latvijas Radio arhīva Žurks, kas visu zina labāk par Teātra žurku, - to uzzināsi, ja rīt klausīsies raidījumu Latvijas Radio 1 ēterā  plkst. 10.05.

  Projekta "Zelta poga" autore un režisore – Diāna Sproģe. Skaņu inženieris – Valdis Raitums.

  Saistītie raksti
  Vecāki un bērni
  Dzīve & Stils
  Jaunākie
  Interesanti