Zelta pogas minamgabals 20. Dienas darbiņš mazajiem kopā ar lielajiem

Dienas darbiņš lielajiem kopā ar mazajiem - mazajiem būs jautājumi, lielie zinās atbildes. Pārbaudiet savas zināšanas kultūrvēstures notikumos un arī attapību un vērību!

Pirms raidījuma - sestdienā Dienas darbiņā piedāvājam minamgabalus - jau pirms svētdienas raidījuma pieaugušie kopā ar bērniem varēs pārbaudīt savas zināšanas Latvijas kultūras vēsturē.

Latvijas Radio 1 ēterā katru svētdienu dzirdams Latvijas Radio arhīva kultūrvēstures kaleidoskops “Zelta poga”. Izmēģini sestdienas minamgabalus - noklausies un zini vai mini!
 

"Zelta poga" ir kultūrvēsturiski izklaidējošs izziņas projekts ģimenēm ar mērķi vairot izpratni un zināšanas par spilgtām personībām Latvijas kultūras vēsturē, kas nododamas no paaudzes paaudzē: vecvecāki – vecāki - bērni. Raidījums aicina klausīties un minēt izrādes, filmas, dziesmas, balsis, autorus un fragmentus Latvijas Radio ierakstos visai ģimenei kopā.

"Zelta pogas" minamgabali kultūrvēstures zināšanu pārbaudīšanai:

Ieklausies, kāds ir lietussargs?
Kāds ir lietusargs
  Jautājums 1 / 3
  • 1
  • 2
  • 3

  Un ko par to saka Latvijas Radio arhīva Žurks, kas visu zina labāk par Teātra žurku, - to uzzināsi, ja rīt klausīsies raidījumu Latvijas Radio 1 ēterā  plkst. 10.05.

  Projekta "Zelta poga" autore un režisore – Diāna Bērza. Skaņu inženieris – Valdis Raitums.

  Kļūda rakstā?

  Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

  Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

  Saistītie raksti
  Vecāki un bērni
  Dzīve & Stils
  Jaunākie
  Interesanti