«Vilkam tāda dvēselīt’ » - bērnu vokālo ansambļu muzikālais svētku uzvedums

Dziesmusvētku nedēļas nogalē 6. un 7. jūlijā trīs koncertizrādēs Dailes teātrī izskanēs bērnu vokālo ansambļu muzikālais uzvedums “Vilkam tāda dvēselīt’ ”. 12 bērnu vokālie ansambļi (apmēram 160 dziedātāju) no visas Latvijas muzikālā uzvedumā izdziedās stāstu par divām atšķirīgām pasaulēm – cilvēkiem un vilkiem.

Iesakām pašiem mazākajiem!

Mīļie vecāki, mēs esam radījuši drošu un radošu platformu zinātkāriem pirmsskolas vecuma bērniem - LSM Bērnistaba!

Bērnistabā ir interesanti un attīstoši uzdevumi, spēles, filmas, eksperimenti, zīmēšana, vakara pasaciņa un daudz kā cita.

 

Tas būs stāsts par attiecībām, cilvēcību un vēlmi sadzirdēt sevi un citus, izjusts caur mazā vilcēna dzīvi.

Koncerta muzikālo noformējumu radījuši divi jauni un veiksmīgi Latvijas mūziķi – komponisti Andris Sējāns un Reinis Sējāns, abi parūpējušies par to, lai dziesmas, būdamas mūsdienīgas savā skanējumā (melodijas, ritmi, instrumentārijs pavadījumos), būtu arī kvalitatīvs, pietiekami izaicinošs papildinājums Latvijas bērnu vokālo ansambļu repertuārā, proti, bērnu ansambļiem būs jādzied ne tikai vien- vai divbalsīgi, ir brīži, kad sabalsojums ir pat 5-balsīgs.

Sanita Sējāne (projekta mākslinieciskā vadītāja, horeogrāfe) un Inga Cipe (režisore, scenārija autore, horeogrāfe) īpašu uzmanību uzvedumā veltījušas ne tikai tam, kā tas izklausās, bet arī tam, kā tas izskatās, proti, katram skaņdarbam radītas kustību partitūras, ko bērni īstenos paralēli dziedāšanai. Tas nebūt nav vienkārši - dziedāt un dejot reizē, bet izaicinājums ir un azarts arī! Scenogrāfiju (Didzis Jaunzems) papildinās videoprojekcijas, teicēja lomā Gints Grāvelis. Solisti: Roberta Kumsāre (Meitene), Eremijs Sējāns (Vilciņš), Andris Sējāns (Tēvs). Sitamos, strinkšķināmos, taustiņ- un beztaustiņinstrumentus apsaimniekos Reinis Sējāns un Andris Sējāns.

Šis ir Dziesmusvētku pasākums, kuru apmeklēt ģimenēm ar bērniem!

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Vecāki un bērni
Dzīve & Stils
Jaunākie
Interesanti