VIDEO: «Vardarbības daudzās sejas» – kur vērsties pēc palīdzības

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 1 gada.

Bērnu mentālās veselības nedēļas "Runā ar mani" ietvaros notiks "Centra MARTA" speciālistu komandas vadītājas Irinas Mazurikas lekcija "Vardarbības daudzās sejas"

"Centra Marta" speciālistu komandas vadītājas lekcija būs par vardarbības veidiem, pazīmēm, kā atpazīt pret sevi vērsto vardarbību.

Lekcijas tēmas:

  • Kā atšķirt emocionālo vardarbību no sadzīviskiem konfliktiem?
  • Kur vērsties pēc palīdzības?
  • Ko darīt, ja tuvinieks cieš no vardarbības?

UZZIŅAI:

No 7. līdz 13. martam tiešsaistē norisināsies jau otrā Bērnu mentālās veselības nedēļa "Runā ar mani" ar mērķi izglītot vecākus un atbalsta personas par bērna mentālo veselību, kā arī informēt par resursiem, kur rast palīdzību Latvijā. "Runā ar mani" organizē biedrība "Debesmanna"; visi notikumi ir bez maksas. Sarunas, lekcijas un diskusijas vadīs speciālisti no Pusaudžu resursu centra, "Papardes zieda", centru "Marta" un "Dardedze", kā arī citi psihologi, psihoterapeiti un pedagogi.

Nedēļas sākumā tiks atklāta rakstnieces Lauras Vinogradovas radītā digitāli lasāmā grāmata "Runā ar mani vēstulēs". Vēstules, kuras lasāmas grāmatā, par emociju un mentālās veselības tēmām rakstījusi Ilze Andresone, Krista Anna Belševica, Dana Dombrovska, Inga Gaile, Inga Grencberga, Elīna Lāce, Linda Nemiera, Luīze Pastore, Guna Pitkevica, Inga Pizāne, Dace Vīgante, Kaspars Zalāns, Agnese Zarāne un Zane Zusta. Vēstules būs iespējams noklausīties arī audio formātā. Savukārt visu nedēļu ikviens varēs noskatīties arī projekta "Runā ar mani krāsās" videosižetus, kurā pusaudze Laura kopīgi ar rakstnieci atveidos dažādās emocijas mākslā.

 

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti