Sadaļas Sadaļas

VIDEO: «Palīdzēt sev, lai palīdzētu bērnam» – vecāku un bērnu mentālās veselības ciešā saistība

Bērnu mentālās veselības nedēļa "Runā ar mani"  aicina uz  dr. Ievas Evertes vebināru "Palīdzēt sev, lai palīdzētu bērnam" par to, kā vecāku un bērnu mentālā veselība ir cieši saistīta.

Lekcijā "Palīdzēt sev, lai palīdzētu bērnam" dr. Ieva Everte stāstīs un iesaistīs sarunā par šādām tēmām:

  • Kas ir mentālā veselība?
  • Kā vecāku mentālā veselība ietekmē bērna mentālo veselību?
  • Kā bērna mentālā veselība ietekmē vecāku mentālo veselību?
  • Kā zināt, ka nepieciešama speciālista palīdzība? Kur to saņemt?
  • Relaksācijas metodes.

Dr. Ieva Everte ir ārste rezidente psihiatrijā, docētāja Rīgas Stradiņa universitātes Psihiatrijas un narkoloģijas katedrā, divu bērnu mamma.

Tiešraides un videostāstus varat skatīties LSM.LV.

Uzziņai:

No 8. līdz 14. martam tiešsaistē norisināsies Bērnu mentālās veselības nedēļa, kurā Latvijā zināmi psihologi, psihoterapeiti un pedagogi izglītos vecākus un atbalsta personas par bērnu mentālo veselību, kā arī informēs par palīdzības iespējām Latvijā.

Vebinārus un sarunas tiešsaistē vadīs psiholoģe, psihoterapeite Diāna Zande, pusaudžu psihoterapeits Nils Sakss Konstantinovs, bērnu psihiatrs Ņikita Bezborodovs, ārsts psihoterapeits Artūrs Miksons, psihiatre Ieva Everte, pedagoģe Līga Bērziņa, klīniskā psiholoģe Kirstīne Balode un citi. Nedēļas notikumos piedalās arī “Centrs Dardedze” un biedrība “Papardes zieds”. “Runā ar mani” organizē biedrība “Debesmanna”; visi notikumi ir bez maksas.

Paralēli tiešsaistes sarunām norisināsies arī citi pasākumi – visu nedēļu “Debesmannas” sociālo tīklu profilos un LSM.LV ar videostāstiem dalīsies dzejnieki un rakstnieki, kas atsaukušies reflektēt par savām sajūtām saistībā ar mentālās veselības tēmu.

Katru vakaru “Debesmanna” profilā “Instagram” uz vecāku jautājumiem atbildēs pieredzējuši speciālisti; savukārt bērni visu nedēļu varēs saņemt bezmaksas konsultācijas, vēršoties pie “Papardes zieda” speciālistiem. Nedēļas noslēgumā ar savu pētījumu par jauniešu mentālās veselības problēmām savā blogā dalīsies arī Mg. psych. Ieva Vītoliņa.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Vecāki un bērni
Dzīve & Stils
Jaunākie
Interesanti

Informējam, ka LSM portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Uzzināt vairāk

Pieņemt un turpināt