Nepaej garām

TV PIRMIZRĀDE! Labdarības akcija «Nepaej garām!»

Nepaej garām

Ieskats «Nepaej garām» 2019.gada nometnē

Labdarības akcija «Nepaej garām!»

VIDEO: Labdarības akcijas «Nepaej garām!» koncertā savākti ziedojumi vismaz 400 bērnu dalībai vasaras nometnēs

Labdarības akcijā “Nepaej garām!” šogad saziedoti 31 700 EUR. Par saziedotajiem līdzekļiem Latvijas Bērnu fonds vasarā rīkos ikgadējās nometnes bērniem ar īpašām vajadzībām, un tajās varēs piedalīties vismaz 400 bērnu. Nometnes ir iespēja aizmirst ikdienas rūpes kā bērniem, tā vecākiem. Tās māca draudzēties un rūpēties par citiem, ļauj pilnveidot radošās prasmes un attīstīt talantus, vēstīja Latvijas Televīzija. 

20. aprīļa pievakarē Latvijas Televīzijas koncertstudijā tika aizvadīts sirsnīgs labdarības akcijas “Nepaej garām!” noslēguma koncerts. Tajā uzstājās un ziedot bērnu sapņu vasarai aicināja grupas “Carnival youth”, “Carousel” un “The Sound Poets” kopā ar Alisi Josti, dziedātājas Samanta Tīna, Patrisha, Jānis Lūsēns kopā ar Zigfrīdu Muktupāvelu, Jānis Stībelis un citi iemīļoti mākslinieki. Koncertu vadīja Laura Vonda un Reinis Ošenieks, kuri aizvadītajā vasarā apciemoja bērnus nometnē. Šī gada akcijas vadmotīvs ir sapņu vasara, un ar bērnības atmiņām par savām sapņu vasarām dalījās operdziedātāja Kristīne Zadovska un Latvijas Nacionālā teātra direktors, aktieris Jānis Vimba.

Šogad nometnes tiks organizētas jau 27. gadu. Akcijas laikā saziedotie līdzekļi palīdzēs noorganizēt vismaz 3 nometnes. To sniegtos ieguvumus novērtē gan bērni, gan viņu vecāki, jo nometņu laikā bērni gūst neatsveramu iespēju atpūsties kopā ar vienaudžiem, apgūt ko jaunu un stiprināt veselību piedaloties sportiskās aktivitātēs un esot pie dabas, bet vecāki var veltīt laiku sev. Nometnēm ik gadu ģimenes piesakās jau gada sākumā, un tas pierāda, cik ļoti bērni un viņu vecāki tās gaida.

Ziedot nometņu norisei var joprojām. Zvanot pa tālruni 90006484, iespējams ziedot 1,42 EUR. Ziedot var arī Latvijas Bērnu fonda mājaslapā – ziedojumi.lbf.lv, atstājot anonīmu ziedojumu kādā no visā Latvijā izvietotajām ziedojumu kastītēm ar Latvijas Bērnu fonda logo vai veicot pārskaitījumu nodibinājumam “Latvijas Bērnu fonds” (reģ. nr. 40008018725, a/s “SEB BANKA”, konta nr. LV42UNLA0002000707402), kā maksājuma mērķi norādot “Vasaras nometnes”. Vienas desmit dienas ilgas nometnes, kurā var piedalīties 25 bērni, vidējās izmaksas ir 9 500 EUR. Nometnē bērni uzlabo veselību, pilnveido savas radošās prasmes un talantus un galu galā – atpūšas no ikdienas rutīnas. 

Latvijas Televīzija un Latvijas Bērnu fonds izsaka pateicību visiem līdzcilvēkiem, kuri nepalika vienaldzīgi, nepagāja garām un iesaistījās, lai uzdāvinātu bērniem piedzīvojumu!

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Vairāk

Vairāk

Interesanti

Informējam, ka LSM portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Uzzināt vairāk

Pieņemt un turpināt