Ventspils novada bērnu amatierteātri pulcēsies skatē

Zlēku kultūras namā 14. maijā pulksten 13 notiks otrā Ventspils novada bērnu amatierteātru skate.

Ventspils novada Kultūras nodaļas bērnu amatierteātru skatē piedalīsies Jūrkalnes bērnu un jauniešu teātris "Jampadracis" (vadītāja Kristīne Skrulle), Vārves pagasta bērnu amatierteātris (vadītāja Viktorija Rebuka) un Zlēku pagasta bērnu amatierteātris (vadītāja Kristīne Zāle).

Skatē varēs noskatīties piecas izrādes – Jūrkalnes bērnu un jauniešu teātris un Vārves pagasta bērnu amatierteātris rādīs divus iestudējumus dažādās vecuma grupās. Skatē jauno aktieru veikumu vērtēs visu skates dalībnieku vadītāji.

Amatierteātris, kuram būs pārliecinošākais sniegums, saņems ceļojošo ''Teātra Runci''. Pagājušajā gadā ''Teātra Runcis'' tika uzticēts Vārves pagasta bērnu amatierteātrim.  

"Lielajiem aktieriem ir skate, tādēļ nolēmām, ka arī bērni var piedalīties skatē, tā sarīkojot sev mazos teātra svētkus. Visi koleģiāli vienosimies, ko protam vislabāk, pie kā vēl jāpiestrādā. Arī bērni varēs pavērtēt, kā uzstājas viņu vienaudži no citiem pagastiem. Tā viņiem būs vērtīga pieredze," uzskata Ventspils novada pašvaldības Kultūras nodaļas vadītāja Zane Pamše.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Vecāki un bērni
Dzīve & Stils
Jaunākie
Interesanti