Vēl virkne valsts muzeju pievienojas «Latvijas Goda ģimenes apliecības programmas» atlaižu sistēmai

Valdība 29. martā apstiprināja izmaiņas Memoriālo muzeju apvienības muzeju un īpaši aizsargājamā kultūras pieminekļa – Turaidas muzejrezervāta cenrāžos, līdz ar ko šie valsts muzeji nodrošina Latvijas Goda ģimenes apliecības programmas mērķgrupām atlaides atsevišķiem pakalpojumiem, informēja Kultūras ministrijas pārstāvji.

Veiktie grozījumi Bērnu tiesību aizsardzības likumā nosaka, ka daudzbērnu ģimenēm un ģimenēm, kuru aprūpē ir bērns ar invaliditāti vai persona, kura nav sasniegusi 24 gadu vecumu un kurai ir noteikta I vai II invaliditātes grupa, Sabiedrības integrācijas fonds nodrošina valsts atbalsta programmas „Latvijas Goda ģimenes apliecības programma” atlaižu sistēmas piemērošanu.

Attiecīgi visu šo muzeju cenrāžos tiek veiktas izmaiņas, piemērojot gan daudzbērnu ģimenēm, gan ģimenēm, kuru aprūpē ir bērns ar invaliditāti vai persona, kura nav sasniegusi 24 gadu vecumu un kurai ir noteikta I vai II invaliditātes grupa, “Latvijas Goda ģimenes apliecības programmas” atlaižu sistēmā paredzētās atlaides.

Ar konkrētajām muzeju piemērotajām atlaidēm programmas “Latvijas Goda ģimenes apliecības programma” ietvaros būs iespējams iepazīties muzeju tīmekļvietnēs.

Jau ziņojām, ka valdība 22. martā apstiprināja izmaiņas Rundāles pils muzeja, Latvijas Nacionālā vēstures muzeja un Rīgas vēstures un kuģniecības muzeja cenrāžos, lai šie valsts muzeji varētu pievienoties “Latvijas Goda ģimenes apliecības programmai.”

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti