Veidošana, zīmēšana, izpēte - Dabas muzejā radošās darbnīcas un jauna ekspozīcija

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 3 gadiem.

Latvijas Dabas muzejā no 12. marta atvērta atjaunotā ekspozīcija „Latvijas putni” un līdz 19. aprīlim iespējams atbalstīt ievērojamā ornitologa Kārļa Griguļa radinieci, mākslinieci Ievu Jaundālderi, apmeklējot izstādi „Lidojums”. Martā muzejā notiks arī radošās darbnīcas lieliem un maziem, paziņojumā presei informēja muzeja darbinieki.

Iesakām pašiem mazākajiem!

Iesakām pašiem mazākajiem!

Mīļie vecāki, mēs esam radījuši drošu un radošu platformu zinātkāriem pirmsskolas vecuma bērniem - LSM Bērnistaba!

Bērnistabā ir interesanti un attīstoši uzdevumi, spēles, filmas, eksperimenti, zīmēšana, vakara pasaciņa un daudz kā cita.

 

No 12. marta Latvijas Dabas muzejā atkal būs pieejama viena no apmeklētāju iemīļotākajām ekspozīcijām – „Latvijas putni”. Ekspozīcijā pēc rekonstrukcijaspapildināta ar interaktīvu izziņas materiālu, tajā būs skatāmas gandrīz 300 Latvijas putnu sugas. Eksponēti gan jaunākos laikos iegūti, gan vēsturisku kolekciju putnu izbāžņi, tai skaitā arī kādreizējā muzeja darbinieka, ievērojamā ornitologa Kārļa Griguļa ievāktie eksemplāri.

Ieva Jaundāldere ir romantiska un maiga jauna sieviete, kuras zīmējumos, keramikā un tekstilā redzama no vecvecvectēva, slavenā  ornitologa Kārļa Griguļa pārmantotā putnu un dabas mīlestība. Ievas ikdiena diemžēl paiet, cīnoties par savu veselību un līdzekļu vākšanu tās saglabāšanai. Muzeja apmeklētāji tiek aicināti atbalstīt mākslinieci un apmeklēt izstādi „Lidojums”, tajā gūtie ieņēmumi tiks ziedoti mākslinieces veselības stiprināšanai. Izstādes laikā būs iespējams pasūtīt Ievas zīmējumus un keramikas izstrādājumus, kā arī iegādāties nelielus suvenīrus un ziedot līdzekļus viņas atbalstam.

Ieva sapņo par dalību mākslas festivālos, vēlas ilustrēt grāmatas, un patiesu prieku viņai sagādā darbs ar cilvēkiem, tādēļ Ieva bieži būs sastopama izstādē un sestdienās radoši darbosies kopā ar apmeklētājiem.

  • 14. martā plkst. 11.00, 13.00 un 15.00 aicinām uz telpisku papīra putnu veidošanas meistarklasi, tās laikā tiks veidoti dažādas grūtības pakāpes darbi un meistarklase būs piemērota kā bērniem, tā pieaugušajiem interesentiem.
  • 21. martā plkst. 11.00, 13.00 un 15.00 aicinām piedalīties eksperimentālās zīmēšanas meistarklasē, kur māksliniece piedāvās apgūt gleznošanu ar īpašām 3D formātā drukātām zīmēšanas ierīcēm.
  • 28. martā laikā no 11.00 līdz 16.00 ģimenes dienas „Mīmikrijas meistares ziedmušas” ietvaros Ieva par ziedojumiem zīmēs apmeklētāju portretus un putnus.

Atjaunotās ekspozīcijas un izstādes atklāšana notiks 12. martā plkst. 16.00.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti